Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a znalazłam na sieci takie zdjęcie:

http://www.glasimpression.com.pl/grafika/i/lazienka2.jpg

Pamiętacie przezroczyste klocki lego z dzieciństwa? Strasznie mi sie skojarzyło.

Pasiu-blat u córki ma 5.1 cm wysokości na gotowo.

Wusiu-zapisuje się na ogórki ;)

Aba- dobrze wiesz, ze zdjęcia to jedno, a real to drugie

Małgoś, masz ochotę na śledzika? hmmm:P

Elena, kusi mnie ten cupido, oj kusi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cały czas podtrzymuję zaproszenie na macanie :)

powoli uswiadamiam męża ze go to nie ominie prędzej czy później, ale on ma juz tak dosc budowy, ze dostaje szału jak tylko słyszy o urządzaniu, a ja nie spoczne dokąd nie skonczę. Na samą wannę potrzeba mi tej mozaiki 0,945 metra kwadratowego. Nie zostało Ci trochę strzępów tej mozaiki Elena oprócz całych plastrów? Chociaż parę kosteczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli uswiadamiam męża ze go to nie ominie prędzej czy później, ale on ma juz tak dosc budowy, ze dostaje szału jak tylko słyszy o urządzaniu, a ja nie spoczne dokąd nie skonczę. Na samą wannę potrzeba mi tej mozaiki 0,945 metra kwadratowego. Nie zostało Ci trochę strzępów tej mozaiki Elena oprócz całych plastrów? Chociaż parę kosteczek?

 

dosłownie parę kosteczek też zostało :) a mężowi przedstaw to jako wizytę towarzyską, może chętniej się z domu ruszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mysz! Jakoś nie chcą do mnie dochodzić powiadomienia o nowych postach w Twoich komentarzach. A tu takie piękne mozaiki się pokazały... Do mnie dotarły moje zielone kamienne niestety nie Rainforesty, ale nie powiem są całkiem całkiem. Bałam się, żeby nie miały jakiegoś wściekłego koloru, ale są dokładnie takie jak na zdjęciach. A odnośnie Twojej mozaiki to wynalazłam jeszcze coś takiego - kamienno szklanego

http://www.eurolazienki.pl/pics/produkty/261%280%29.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mysz! Jakoś nie chcą do mnie dochodzić powiadomienia o nowych postach w Twoich komentarzach. A tu takie piękne mozaiki się pokazały... Do mnie dotarły moje zielone kamienne niestety nie Rainforesty, ale nie powiem są całkiem całkiem. Bałam się, żeby nie miały jakiegoś wściekłego koloru, ale są dokładnie takie jak na zdjęciach. A odnośnie Twojej mozaiki to wynalazłam jeszcze coś takiego - kamienno szklanego

http://www.eurolazienki.pl/pics/produkty/261%280%29.jpg

 

Fajna! co to? może mają bardziej szaro-grafitową - takiej właśnie szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mysia :)

a czy Twoje i reszty Dziewczyn poczucie estetyki mówi że 3 lub 4 cm to za mało na sam blat bez szafki bo tylle mają gotowe blaty w dlh:rolleyes:

Pasiu a skądże. Mój blat kuchenny ma 3.7cm i nie wydaje się za wąski(choc grubszy by mnie bardziej cieszył).Niektóre blaty w dhllhhlhllh czy jak mu tam mają chyba więcej niz 4 cm, ale nie z każdego drewna.Pozatym łatwo zrobic blatu doklejkę-taki nosek z listewki, wyszlifowac, zaszpachlowac nieco i zaolejowac

Wusiu, znaczy co? przyjmujesz reklamacje ogórków? ;P

Aneczka fajna ta mozaika równiez-widziałam ją kiedys w sklepie. Wogóle dune ma fajne mozaiki.Ta Twoja ma naprawdę piękną zielen-mówię Ci będziesz z niej bardzo zadowolona. A z jakimi płytami ją łączysz?

Mazo-mozaika ma byc taka zeby sie nie zabic pod prysznicem-czyli nie może byc samo szkło. Ta Elenowa do mnie jakoś tak przemawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka fajna ta mozaika równiez-widziałam ją kiedys w sklepie. Wogóle dune ma fajne mozaiki.Ta Twoja ma naprawdę piękną zielen-mówię Ci będziesz z niej bardzo zadowolona. A z jakimi płytami ją łączysz?

Mysza, z mojej mozaiki jestem bardzo zadowolona, choć zawsze tak jest, że jak się na coś nastawię (rainforesty) i jak usłyszę słynne "nie ma" to mi jakoś tak :( Ale alternatywna też mi się podoba. A będziemy ją łączyć z białymi kwadratowymi Tubądzinami (całkiem gładkie) oraz drewnianą podłogą. Zajrzyj do mnie, ostatnio tam wszystko skrupulatnie opisałam (bo jakoś ten program do projektowania tak na mnie bokiem patrzy :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...