Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysiu! mam prośbę - czy mogłabyś zmierzyć, ile cm nad umywalką masz zamontowaną baterię w łazience z Affronami? Nie wiem, czy jest to standardowa wysokośc czy zależy od rodzaju baterii? (wybrałam akurat taką samą jak Ty, w sumie nic dziwnego, bardzo popularna :) )

juz szybciutko odpowiadam. Przepraszam, ze tak późno, ale własnie wróciłam z wojaży.

Srodek baterii jest 35 cm nad blatem. Umywalka ma 15 cm wysokości. Przy wyższej umywalce trzeba baterię zamontować odpowiednio wyżej żeby było wygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia!!!:wiggle: Hej wojażowa Myszko! Gdzie to szalałaś? Co słychować?:rolleyes: "Majeczkowa" wanna już u mnie zamontowana!:cool:

a ja wiem o tym, bom widziała kiedys w komentsach. Zastanawiam się tylko, czy Rafały dalej pamiętaja o mnie, bo nie mam weny by się ciągle napraszać, skoro obiecali.Cieszę się, ze jestes zadowolona z wanienki:). Musimy sie umówic na przyszły tydzien, bo cos czeka na biurku i stygnie

Mazo, no prosze, jak tak dalej pójdzie, to wszyscy mnie wyprzedzicie z urządzaniem. U mnie ciągle coś nie działa, albo wygląda nie tak i pierniczony syfon w umywalce w sypialni ciągle cieknie, bo jest zle zamontowany i niszczy mi blat.

 

A my bylismy na plaży w Dębkach. Cisza, spokój, cała plaża nasza, kąpiele w morzu i smazenie pupki na sloneczku.Było wspaniale, a teraz brutalny powrót do rzeczywistości nastąpił.. niestety i roboty po uszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam się po powrocie z wywczasów :D

 

widzę, że i wy ruszyliście doopki i pojechaliście odpocząć trochę nad morze :lol: Cieszę się, że posłuchałaś ciotki Lidki ;) :D

 

dla oderwania od brutalnej rzeczywistości mam dla ciebie pomysła :D. W przyszły piątek wybieram się z dziewczynkami do Zuzy do Raju, więc może byś wpadła z córcią do nas ? Zuza serdecznie zaprasza i pewnie będzie do ciebie dzwonić w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam się po powrocie z wywczasów :D

 

widzę, że i wy ruszyliście doopki i pojechaliście odpocząć trochę nad morze :lol: Cieszę się, że posłuchałaś ciotki Lidki ;) :D

 

dla oderwania od brutalnej rzeczywistości mam dla ciebie pomysła :D. W przyszły piątek wybieram się z dziewczynkami do Zuzy do Raju, więc może byś wpadła z córcią do nas ? Zuza serdecznie zaprasza i pewnie będzie do ciebie dzwonić w tej sprawie

 

Ja nie mam małej dziewczynki, to do mnie już nie...:( buuu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...