Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czesc Dziołchy cudowne. ze Wam się chce tutaj jeszcze zaglądać, przecież nudą wieje jak diabli.

Monia -pomogłam niewiele- ale pozostaję zawsze do usług.

 

Raśko- cieszę się, ze sukcesy nastąpiły :)Czyli, ze co Stefan i Agatka mnie lubią niby?Coś czuję ze chętnie by podzielili między siebie takie tłuste śniadanko

 

Arniko- schodów ciągle nie ma.Jak juz w końcu któregoś pięknego dnia sie mooooże pojawią, to urządzę wielką impreze zwaną SCHODOWYM, a pan wykonawca będzie się kręcił na ruszcie jak świniak z jabłkiem w buzi i patykiem wiadomo gdzie!!! :)

 

A wogóle to zyc mi sie nie chce tymczasowo i najchetniej przespałabym rok albo dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nic, ze na razie schodów ... znaczy drewnianych nie masz... ale będą... Kiedyś...

Może ładniejsze... na pewno lepiej zrobione.

 

Zaglądamy tutaj, ale Ciebie gdzieś wcięło.... Myślałam z początku, że wyjechałaś na wakacje, ale doczytałam, że mama przyjechała i klienta miałaś to i liczenia sporo....

 

Zapytałam się Ciebie o styropek na ocieplenie u siebie. Jak możesz zajrzeć to poproszę , i proszę o wypowiedź, bo nie wiem co i jaki i żeby nie przepłacić, jakby to by był chwyt marketingowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry!

Myszko, ja do Ciebie z pytankiem. Czy pamiętasz może jaką fugę dałaś do rainforestów. Mnie przyszło wybrać do zielonych kamiennych duninów i..... :confused: Nie chciałam, żeby się za bardzo zlały, więc zielona odpadła. Postawiłam na piaskowo-szarą (wpadającą w khaki) i nie wiem co z tego będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do rainforesta dałam najciemniejszą szarą fugę jaką znalazłam.To antracyt, albo grafit z mapeia. Ta ciemniejsza. I tak wygląda jak dla mnie na ciut za jasną. Najpiękniej wygląda polana wodą. Chciałam zeby kamyczki wyraznie się odcinały, a fuga pozostawała niewidzialna. Jeśli chcesz mieć efekt całości to trzeba zastosowac jeden z dominujących kolorów na mozaice. Twoja mozaika jest ciut jaśniejsza niż moja.Idę zerknąć czy masz gdzieś zdjęcia położonej mozaiki.Co do kolorów khaki w fudze zachowałabym troche ostrożności, gdyż kolorowe fugi często nierówno się rozprowadzają i widać różnice w kolorze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...