Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wow.... ale cudnie :)

 

 

Mysia a twoja torebeczka jest szersza niż Ty w pasie...

Pewnie nosisz klamoty całej rodzinki....

 

 

hihi, Arniko, torebka zawsze musi być solidnie napakowana, zeby była szersza niż mój pas ;).

 

Zabrałam nasiona traw i wogóle łaziłam i zbieralam nasiona z czego tylko się dało, moze wykiełkuje :). Ludzie patrzyli na mnie jak na wariata, ale cóz zrobić. Weszłam dzisiaj jeszcze nieprzytomna do swojego ogródka. Jak mi chwaściory porosły. Co tu sie działo jak mnie nie było? Katalpa coś pożółkła, a jeden klon zrzucił wszystkie liście i stoi taki golutki.

A na kolację była sałatka z własnych "płodów rolnych". W misce znalazło się 125 ogródkowych pomidorków koktailowych z sałatą i ogóraskiem. Mniam.

Fajnie mieć kawałek grządki. Coraz bardziej mi się to podoba

 

 

Tak czy owak choć wszędzie jest dobrze, to jednak w domu najlepiej, także cieszę się niezmiernie, ze juz wróciłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Myszo! :D Wywąchałam coś o trawce i od razu mnie tu przywiało, chociaż ja w podobnych klimatach ciągle jeszcze, to do domku mi tęskno strasznie! :)

Fajnie, że się wymyszyłaś byczo i pocztówki z nasionkami przywioizłaś...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj wypoczeta Aniu.

Elenko na wczasy marsz. To jedyny ratunek dla zdrowia psychicznego po ciężkiej budowie :)

 

To nie Chorwacja, to Majorka, ale klimaty dość podobne w sumie, jak to w Śródziemiu bywa :)

 

dla zdrowia psychicznego to wczasy powinny trwać tyle co budowa :D

 

nie wpadłam, że to Majorka, chociaż w sumie blisko byłam, bo sądziłam, że to gdzieś w Portugalii :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Myszo! :D Wywąchałam coś o trawce i od razu mnie tu przywiało, chociaż ja w podobnych klimatach ciągle jeszcze, to do domku mi tęskno strasznie! :)

Fajnie, że się wymyszyłaś byczo i pocztówki z nasionkami przywioizłaś...;)

 

ale Ci fajnie Rasiu. Korzystaj ze słonka pieknych widoków i wypoczywajcie

Elena, wakacje tyle co budowa? Hmmm, godne przemyślenia :) .Portugalia też mi się marzy. I jeszcze Prowansja. Moze w przyszłym roku ;):cool:. A jesli mam zarezerwować na wycieczki tyle co na budowe, to jeszcze moze zdąże zahaczyć chociaż o Skandynawię, parki w Chorwacji, południową Afrykę, a na deserek jakaś wysepka mozzzze ;). Tobie lepiej, bo przysługuje Ci więcej czasu na wojaże przy tym świetnym założeniu:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ci fajnie Rasiu. Korzystaj ze słonka pieknych widoków i wypoczywajcie

Elena, wakacje tyle co budowa? Hmmm, godne przemyślenia :) .Portugalia też mi się marzy. I jeszcze Prowansja. Moze w przyszłym roku ;):cool:. A jesli mam zarezerwować na wycieczki tyle co na budowe, to jeszcze moze zdąże zahaczyć chociaż o Skandynawię, parki w Chorwacji, południową Afrykę, a na deserek jakaś wysepka mozzzze ;). Tobie lepiej, bo przysługuje Ci więcej czasu na wojaże przy tym świetnym założeniu:rolleyes:

 

przez ponad dwa lata to można by sporo zwiedzić :D tylko sponsor do takiego biznesplanu niezbędny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halooooo pragnę wyspowiadać się ze swojego załamania cenowego. Otóz wyceniłam w stupięćdziesiętu różnych firmach białe proste bezprzylgowe drzwi. Wiecie jakie ceny? od 2600-3000 zł, a zdarzają się i za 4.5. Szok. Za mdf. Klimek wychodzi za 3, ale to przynajmniej klasa i marka. Była jedna wycena za 2300. Bym się nawet złakomiła ale wyczytałam same negatywne opinie o firmie x która robi te drzwi, a że nienawidzę partactwa wykonywanego moim kosztem odpuściłam sobie w jedną sekundę

brrrrrrr. po trzykroć brrrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie Wusiu, drzwi jak drzwi, dziury widziałas przecież.Normalne są niby. Obdzwaniałam i stolarzy odforumowych i sklepy z masówką i salony...Okazuje się ze jedyne białe fajne dostępne w normalnej cenie i w sensownej jakości to fiordy, które mi nie pasują

Malutka witaj. Trawska w ogrodzie porosły, to fakt.

Niestety schody dalej straszą i nie mogę zamówic barierek, zeby w końcu było bezpiecznie. Stoję w miejscu i ani w lewo ani w prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko, ale ceny za drzwi :jawdrop:

zdaje się, że zaopatrzę się w jakieś narzuty i zawieszę na na gwoździkach w otworach drzwiowych :cool:

 

Mysz, a widziałaś moją plażę ? Jak mi mówiłaś ile cię wyniosło podniesienie działki, to myślałam, że strasznie dużo, ale w porównaniu ze mną, to zapłaciłaś naprawdę malutko :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia plaża piękna! Niestety podniesienie działki tak czy owak to drogi interes. Ja długo polowałam na ziemię, dlatego miałam taką cene. Zresztą nie czarujmy się .Ilość kamienia na mojej działce jest ogromna i teraz tylko chodzimy i wybieramy wiadrami, a to sporo czasu zajmuje. A humusu to ja nie widziałam w tej cenie. Pozostaje tylko liczyć, ze ta syzyfowa praca kiedyś się jednak skończy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...