Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Martusia ano mam :)

 

Maylandziu to jak zacznę robić coby lepiej wyglądały to w końcu drożej wyjdą;)

 

Lidziu bo póki co jak oglądałam w Porcie i Invado to proponowali całe komplety kaseta plus te wszystkie opaski i tak dalej żeby drzwi jak z ościeżnica wyglądały no i tu był zonk bo jakie zamówić jak się na drzwi zdecydować nie można:( znaczy można tylko to co by się chciało nijak ma się do tego na co stać;) ale teraz DRE wprowadziło u siebie system przesuwny chowany w ścianę i tam można sobie rozbić nawet osobno kasetę i "oprawę" a osobno drzwi w DRE zamówić no i jedne w DRE się podobają cenę też bym może strawiła;) wiec jest szansa że w końcu kupię te nieszczęsne kasety:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Maylandziu tak pamiętałam żeby sprawdzić te drzwi e-mólkowe, ze az zapomniałam. Dzięęęki za przypomniaska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia ano mam :)

 

Maylandziu to jak zacznę robić coby lepiej wyglądały to w końcu drożej wyjdą;)

 

Lidziu bo póki co jak oglądałam w Porcie i Invado to proponowali całe komplety kaseta plus te wszystkie opaski i tak dalej żeby drzwi jak z ościeżnica wyglądały no i tu był zonk bo jakie zamówić jak się na drzwi zdecydować nie można:( znaczy można tylko to co by się chciało nijak ma się do tego na co stać;) ale teraz DRE wprowadziło u siebie system przesuwny chowany w ścianę i tam można sobie rozbić nawet osobno kasetę i "oprawę" a osobno drzwi w DRE zamówić no i jedne w DRE się podobają cenę też bym może strawiła;) wiec jest szansa że w końcu kupię te nieszczęsne kasety:)

ja też z kaset zrezygnowałam, bo jakoś drogo wychodziły, ale mam na to pewien patent przy drzwiach do prywatnej łazienki, tylko ja malutko miejsca potrzebuję, bo drzwi będą raczej szklane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ta betonowa tapeta, jak również ta z trawami.

 

Wusia, a dlaczego nie możesz zamontować kaset ?

 

mnie takze te trawy kuszą. Byłoby tak ....regionalnie. ;). muszę jeszcze przeszukać czy są jakieś inne trawy na zdjęciach

 

Czesc Rasiulka. Widziałas na poprzedniej stronie zdjęcie trawy specjalnie dla Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz jakie fajne sa teraz w leroyu

mozna sobie pomalowac na dowolny kolor :)

http://www.leroymerlin.pl/multimedia-storage/a7/d5/bba6e47de4f55314cc93b6ad0997-43831081_d.jpg

 

Martuszka wpadły mi te drzwi w oko ze 3 dni temu w sieci, ale nie widziałam ich na żywo, a mąż stwierdził odrazu, ze kto to będzie malował i wogóle montował i tiru tiru.Wydaje mi się jednak, ze to może być bardzo dobra propozycja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza, te z LM na zywo sa naprawde ladne i ja sie do nich przymierzam osobiscie. Skads mam takiego linka: http://www.drzwi-kubiszyn.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=11&Itemid=29

 

A ladne biale drzwi za ok. 650 zl widzialam w wersji z bulajem w Komforcie, bez bulaja sa tansze, tylko ciagle mi wychodzi z glowy, kto je robil... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...