Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oj Dziewczyny Dziewczyny.

Jak przyjechały krótsze schody to od razu prosiłam o zwrot kasy-jeszcze zanim zaczeli montować. Powiedzieli ze jak dam skuć beton to zamontują to dobrze i dotynkują glify. O zwrocie kasy nie chcieli slyszec. Tak samo było pozniej. Jak zmontowali schody i szef przyznał ze jest do dupy, tez nie chciał oddac kasy tylko ratowali z Duchem honor i powiedzieli, ze kupią za swoją kase nowy materiał i zamontują. I tyle było po pięknych słowach.

 

Irmo będę Cię na rękach nosić jak do mnie przyjedziesz :wave:

 

Dziękuję Wszystkim za wsparcie w tej sytuacji. Nie podejrzewałam nawet, ze kiedykolwiek ktoś zainteresuje się moim problemem, że otrzymam tyle maili, że ktoś uwierzy, że to co mówię to nie fanaberie, ani żadna zemsta. Wiedziałam tylko, ze muszę to z siebie wyrzucić żeby mi ulżyło i żeby ostrzec, przed tym, co się dzieje w przypadku, gdy inwestorowi się coś w pracy parkieciarskiej nie podoba

Edytowane przez 78mysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza - czytam czytam i oczom nie wierzę ! To jest potworne ! A najgorsza jest bezsilność i bezprawie - poł roku walki a wykonawca śmieje Ci się w twarz ! Rzeczywiście najwyższy czas zacząć walkę na poważnie, korzystając z rozwiazań prawnych, które mają jedną wadę ...długo trwają :( Trzymaj się i pokaż im, że Mysza nie odpuszcza !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany....szkoda czasu, marzen - bo o tym czesto sie zapomina, ze placaz za wykonanie schodow, placi sie za realizacje swoich marzen o nich - nerwow, pracy w trakcie sprzatania.....no i przyziemnie...pieniedzy

 

...tak sobie mysle, ze ja raczej zostane przy wylewkowbetonowych podlogach, az bede miala czas przypilnowac. U mnie najwieksza wtopa - jak na razie, to kafle w kuchni polozone od podlogi, a beda w przyszlosci zakryte meblami:rolleyes::rolleyes: panowie nie pomysleli. oraz rozstawienie rur do dowy do bidetu, ale to podobno mozna jakos obejsc...chociaz jeszcze nie wiem jak i czy nie bede plakac z opwodu tego "obejscia"...

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Dziewczyny Dziewczyny.

Jak przyjechały krótsze schody to od razu prosiłam o zwrot kasy-jeszcze zanim zaczeli montować. ........

Mysza zapłaciłaś "z góry" za te schody czy to tylko zaliczka była? Hmmm czy zapłaciłaś po " wykonanej" robocie dopiero?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję z tymi schodami i podłogami. Moge sobie tylko wyobrażać, jak musisz się czuć widząc taką porażkę na podłodze ...

Dodatkowo wiem ile pieniędzy kosztują porządne podłogi i domyślam się tym bardziej jaki jest stopień Twojego wqrwienia :(

Życzę pomyslnego rozwiązania problemu.

 

trzymaj się, pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza zapłaciłaś "z góry" za te schody czy to tylko zaliczka była? Hmmm czy zapłaciłaś po " wykonanej" robocie dopiero?

całe szczęscie wpłaciłam tylko zaliczkę. Niemniej jednak i tak schody nie sa warte nawet kwoty 7 tysięcy.

robota tak naprawde wykonana do końca nigdy nie była i na odbiorze umówiliśmy się, ze jednak firma zerwie to dziadostwo i zamontuje nowe schody. Jak zamontują to ja dopłacę resztę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena dzwon, dzwoń, bom się stęskniła.:)

Majki, kogo ja widzę w swoich progach - nooo, myśle ze mniej więcej możesz sobie wyobrazić

 

Arnika czółko i pozdrawiam

Kamilla, Mayadaski, dzięki serdeczne.

Majka możesz mieć rację, ze lepiej było zostać przy betonach:)

 

Roboty ogródkowe mnie wyciszyły trochę i dały jakiś sensowny powód do radości.

A dzisiaj byliśmy na dożynkach we wsi, a teraz mamy koncetr Bajmu za oknem. W sumie fajnie było i wydaliśmy chyba milion złotych na żetony za wesołym miasteczku:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka... tyle masz pokoi na dole to po co się wkurzać chodząc na górę....

Śpisz na dole, jesz i gotujesz na dole, mała myszeczka też rozgościła się na dole... To po co się na razie denerwujesz... :)

 

Za jakiś czas się uśmiechniesz, bo inaczej też byś zwariowała.

Nam też będą wannę rozwalać 3 raz... I już się nie wkurzam... i to za moją kasę, bo wszystko jest zapłacone....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...