Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

czesc Kobity kochane!

do swiąt to ja chyba alkoholikiem zostanę jeśli tego nie popoprawiam ;), ale chyba mam pomysł co to dalej zrobić ze schodami, chyba mam :)

Tymczasem szukam swojej Małpce budzika do pokoju, oczywiście niebieskiego, albo różowego, no bo to dwa ulubione kolory Młodej.

Narazie obstawiam ten:

http://www.fiorello.pl/zdjecia/449_middle.jpg

albo ten:

http://e.snobka.pl/sn404/b2194de50027fc944bad3967

W zasadzie to chyba wsio ryba, obydwa takie same.

Macie może jakieś fajne typy, zeby w dodatku były cyferki, a nie tylko kreseczki?

Muszę jej coś kupić, bo się w mamusię wdała i rano lubi pospać,a w nocy połazić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysiu muszę Ci się czymś pochwalić...:) Nawet największe chmury rozwieje w końcu wiatr...;) Dzisiaj wracałam do domu ze spacerku z piesami i zatrzymałsię pod mojąbramą samochód... wysiadł Pan ze szkółki od moich tui i iglaczków i wyobraź sobie, że wszedł do ogrodu i powiedział, że wymienić trzeba wszystkie i niedługo mi przywiezie nowe!!!:jawdrop:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiu muszę Ci się czymś pochwalić...:) Nawet największe chmury rozwieje w końcu wiatr...;) Dzisiaj wracałam do domu ze spacerku z piesami i zatrzymałsię pod mojąbramą samochód... wysiadł Pan ze szkółki od moich tui i iglaczków i wyobraź sobie, że wszedł do ogrodu i powiedział, że wymienić trzeba wszystkie i niedługo mi przywiezie nowe!!!:jawdrop:

 

Niesamowite, strasznie się ciesze, ale posadz je troche wyżej tak na wszelki wielki. Szkoda, ze mi takie bajki nigdy się nie zdarzają, no chyba zeby powiedzieć ze po mojej burzy ze schodami partacz poszedł i zrobił piekne schody i podłogi Dorci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mysio

zajrzałam do ciebie w ramach rewizyty ale musialam sie 5 stron cofnac zeby sie zorientować o co cho... no cóż... jakby to powiedzieć... ja tam zaskoczona nie jestem :rolleyes:

 

budziki super. moje dziecko jeszcze nie jarzy zegarka nie mowiac o tym że raczej budzika nie potrzebuje, bo jako pierwsze niestety wstaje :) dzisiaj 6:15 - 5 minut przed moim budzikiem :)

 

dywanik śliczny wynalazłaś. tylko nie wiem czy on nie za mały. chyba sie przejde z haba z parteru i przymierze bo wymiar ten sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysio i inne dziewczęta :) Ile płaciłyście za położenie mozaiki? w sensie szklanej czy kamiennej, nie chodzi mi o parkiet. Mam wycenę na 200 zł/m2. Jakoś dużo...

 

zdecydowanie conajmniej o 100 złotych za dużo. Są mozaiki latwiejsze do klejenia- z reguły na włókninowej siatce i trudniejsze-te na papierze. Jak przychodzi je trochę poprawić, to czasem jest już ciężko, ale dwie stówy za mozaikę to naprawdę wygórowana cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie nauczyl, to zrobil.

 

Mysza, a taki ze swinka? :D http://www.fnak.pl/p/pl/cn952pg/budzik+z+dzwiekiem+zwierzatka+-+swinka.html

 

Małgoś widziałam ten ze świnką, podoba mi się , córce też, ale nie wiem czy to chrumkanie nie jest aby za subtelne, zeby dobudzić tego mojego susła. Ona tylko w weekendy wstaje tak jak powinna wstawać w tygodniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie conajmniej o 100 złotych za dużo. Są mozaiki latwiejsze do klejenia- z reguły na włókninowej siatce i trudniejsze-te na papierze. Jak przychodzi je trochę poprawić, to czasem jest już ciężko, ale dwie stówy za mozaikę to naprawdę wygórowana cena

 

Miałam nadzieję, że chodziło mu o inną mozaikę. Jesli się nie doagadamy w tej kwestii - pan odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...