Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Myszko szarości bardziej mi się na poddaszu bo inne drewienko już mi się tam nie widzi niż to co na podłodze a dół rewelka!!!!

 

Donica wysoka!

 

A ta donica na dole - możesz zrobić wyższą tak dla porównania?

no własnie chyba bede musiała ją zrobić jeszcze trochę inaczej, bo będzie się łączyła z szafką telewizyjną w całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a powiedz mi dlaczego chcesz wogóle poszerzyć ten korytarz na górze???jaka jest przyczyna? nie za mało światła będzie wtedy? przestrzeni?

toć Ty prawie identycznie masz jak ja te schody i ten korytarz.....

 

taaak, ale prawie robi wielką róznicę. Dobrze, ze nie widziałaś schodów z bliska ;)

A wogóle witam cie serdecznie u mnie Anko z Ina

Co do poszerzenia, to ta wersja jest od dzisiaj nieaktualna ;)-czyli dwa pierwsze zdjęcia idą precz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z opinią Irmy, wyższa donica lepsza.

A tu być może inspiracje na wykończenie

http://lh4.ggpht.com/_5EbJjBbVicM/TJCwb-SUQzI/AAAAAAAAGuk/shyNDB6EYZY/s576/interior-fimera-studio.jpg

http://lh6.ggpht.com/_5EbJjBbVicM/TJCwgBxF2SI/AAAAAAAAGu4/sbZ_usgqY7I/interior-luxery-livingroom.jpg

 

Maylandziu! własnie o szablach myślałam. Światła toto dużo nie potrzebuje, bez wody dobrze się obejdzie i nie wprowadza chaosu w donicy-którego i tak jest juz u mnie dużo na górze.

Piękne te inspiracje! Jeszcze mnie podkusi do okien dachowych(a miało być energooszczędnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie Elena, w tej opcji wchodzi kucie betonu ciąg dalszy nastąpi ;) Doklejek bym nie zniosła. Tylko w miejscu gdzie będzie ta donica trzeba będzie wsunąć ścianką głebiej na schody, zeby zakryła te przykrótkości :)

 

Myszko, ja widzę, że Ty masz już całą wizję :) i dobrze :)

 

Maylandowe inspiracje fajne są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie myślałam, zę się nie da. Myślałam, że wiesz coś czego ja nie wiem...

może jakby lustro wisiało na szynie górnej to można by dać jakąś blendę w kolorze scian. bez dolnej. ylko nie wiem czy w takim wypadku lustro nie powinno się opierać o podłogę...

Ew. drzwi w kieszeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te drzwi muszą być na prowadnicy? Nie moga być np. obrotowe?

I wogóle czemu one muszą mieć niewidoczna tą maskownice?

Mi się podobają od dawna bardzo te drzwi i ich mocowanie

http://lh6.ggpht.com/_5EbJjBbVicM/TJC5BjSXjrI/AAAAAAAAGvM/biyfHhHsniE/drzwi%20podwieszone.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż wymysliłam, ze drzwi na chowanej prowadnicy, ponieważ, bo, dlatego, ze sufit mam poorany na górze i dużo juz będzie innych linii, co nie zmienia faktu, ze drzwi które wkleiłas Maylandziu też są fajniste. :)

no i mam tą szafkę -donicę na dól, ale nie wiem czy zacz ona nie przekombinowana. To by było przy okazjidobre miejsce na ławeczkę do ubierania butów :)-jesli jej wysokość będzie na wysokości pierwszego zabiegu-ciągle na nim siadamy

http://img411.imageshack.us/img411/7173/donicad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie myślałam, zę się nie da. Myślałam, że wiesz coś czego ja nie wiem...

może jakby lustro wisiało na szynie górnej to można by dać jakąś blendę w kolorze scian. bez dolnej. ylko nie wiem czy w takim wypadku lustro nie powinno się opierać o podłogę...

Ew. drzwi w kieszeni...

 

drzwi w kieszeni? znaczy w zabudowie kartowej czy coś inszego?

No i w jaki kolor iść na górze ten dąb, czy ciemnicę zrobić,ale piękną? A może jasny szary mdf z jakimiś bońkami dwoma, zeby to przełamac troche?

Ten dąb czerwony ma jedną super zalete-gdybym go wprowadziła na górze- to doszłoby do połaczenia ze sobą dwóch kolorów drewna, które przeplatałyby sie w całym domu.Dąb grafitowy mnie kusi, ale jest bardzo ciemny jednak i ponury, a zabejcowany na jasnoszary-kolor okien- nie wiem czy by pasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko, ja bym się zastanowiła jednak nad kolejnym rodzajem drewna...:rolleyes:

 

A może taką ścianę? Obłożyć gk i taką blachą?:rolleyes:

http://www.rmig.com:8080/erez3/erez?src=RMIG/Patterns/Perforated%20metal/C10U12-1.tif&tmp=1-1&top=0.23831776&bottom=0.90654206&width=439&height=-1&quality=-1&format=jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...