Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja bym dała drewno

moze np. kupisz przemysłowy merbau i tym wykonczysz?

wiem, zę pewnie już masz dosyć takich akcji, ale ładnie by to wyglądało.

a moze cegła- znaczy się płytki z recznie formowanej?

a może rzeczywiście tapeta...

Irma, a mogłabyś tupnąc nogą w końcu?

Pomysłów jak widać konkurencyjnych jest kilka i wszystkie mają podobną wagę, ale co by tu, no co by tu:}

Ja mam na strychu jeszcze trochę parkietu z jatoby to się liczy jakoś? Tylko kto mi to zrobi?hmmmm

o cegle też myślałam, pasiłaby do tego drewna i nie byłaby za ciemna. Kurcze jak nie miałam pomysłów tak teraz nie wiem co wybrać :rolleyes:o ..rety, zawsze tak mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie moje tupanie ma znaczenie, ale ja tupię dalej: TAPETA, TAPETAAA, TAPETAAAAA :)

Drewno jest na bank pięne, ponadczasowe i w ogóle i w szczególe, aleee dopasować kolejny odcień drewna będzie ciężko, tak sądzę. Poza tym czy Ty nie masz aby dosć przeżyć z drewnem??

PS. A tak osobiście to nie lubię rozwiązań na pierdylion lat, bo mnie się wszystko szybko nudzi ( co zresztą często widać w różnych komentarzach :lol2:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga uwaga!mam refleksję

po kiego grzyba robić hiperrealistyczne wizualki jak na takiej myszowatej wszystko co trzeba jest i widac? czasem słyszę, a bo ja wyobraźni nie mam, ale kurde wypowiedziało się ze 20 osób i wszystkim styknęło to co pokazała Mysza. Przerzucę się na takie kolaże. Fajnie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się.....

A co do lustra to jeśli dobrze zapamiętałam rozkład góry to za lustrem jest garderoba????????

Jeśli tak to kiedyś widziałam lustro na zawiasach do ściany przyczepione i na taki klik z Ikei zamykane jak w ikeowskich meblach.

U moich rodziców do jednego z pokoi były zwykłe drzwi obite boazerią i w miejsce szyby było wstawione lustro. zamiast klamki była gałka.... Rzadko kto orientował się, że jest tam jeszcze jeden pokój.

Może takie zawiasy i klik zrób zamiast prowadnicy , nie będzie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...