Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

uwaga uwaga!mam refleksję

po kiego grzyba robić hiperrealistyczne wizualki jak na takiej myszowatej wszystko co trzeba jest i widac? czasem słyszę, a bo ja wyobraźni nie mam, ale kurde wypowiedziało się ze 20 osób i wszystkim styknęło to co pokazała Mysza. Przerzucę się na takie kolaże. Fajnie wyglądają.

 

Irmo taka wizualka kolażowa zajmuje kilka minut i mogę dowolnie wersje zmieniac, co oczywiście jest utrudnieniem cholernym bo suma sumarum nie wiadomo co wybrać z tego miliona pokracznych wersji. Gdyby tak posiedzieć parę minut dłużej i mieć do dyspozycji internet, w którym jest każdy dowlonie wybrany deseń to faktycznie mozna coś z sensem w miare zmontować. Taka wizualka jest dobra na poczatek może, żeby przeanalizowac ewentualne kierunki w jakie mozna iść we wnętrzu, ale jesli przychodzi juz do wymiarowania czegokolwiek to nie ma mocnych ale paint nie daje szans. I tu z podniesioną głową może wkroczyć specjalista :) i rozgromić w dwie minuty domorosłych iluzjonistów

Ja pobawiłam się ostatnio i sketchupem i gimpem. Obydwa fajne, jeszcze nie do końca rozgryzłam możliwośći, ale szybkość roboty w paincie jest porażająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się.....

A co do lustra to jeśli dobrze zapamiętałam rozkład góry to za lustrem jest garderoba????????

Jeśli tak to kiedyś widziałam lustro na zawiasach do ściany przyczepione i na taki klik z Ikei zamykane jak w ikeowskich meblach.

U moich rodziców do jednego z pokoi były zwykłe drzwi obite boazerią i w miejsce szyby było wstawione lustro. zamiast klamki była gałka.... Rzadko kto orientował się, że jest tam jeszcze jeden pokój.

Może takie zawiasy i klik zrób zamiast prowadnicy , nie będzie widać.

 

Arnika kopę lat! Brawo! To Ty jednak udawałaś zagubioną w moim domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka stara, jaka stara :eek:

 

Jak dwie setki to dwie

Pliz ( jak to mówią niektórzy)

 

http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201002/1265902624_by_Oliwia91_500.jpg

na zdrowie jak mówią inni :D:D:D:D

Aniu ta pulpeciara jest może trikolor?

Elena, Ty tam nie dogaduj tylko schody kończ, zebym miala co oglądac :)

Rasiu dzięki za życzenia. Ja sie tylko boję, ze się tam zrobi czerwono jak cholera, ale na wizualce jest ok-nie wiem jak to będzie odbijać swiatło w pionie. Ta na podłodze bardzo szybko pociemniała na górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia ja tu jestem codziennie, tylko się nie odzywam....

 

Gratulacje 200setki :)

Ty stara??????? Co Efilo miałaby powiedzieć, czy Małgoś????? A inne dziewczyny....?

 

Wiolcia to zawsze wie jak człowieka pocieszyć :lol: teraz czuję się jak Matuzalem :D no ale cóż, dwa tygodnie temu 34 latka pstryknęły :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena, Ty tam nie dogaduj tylko schody kończ, zebym miala co oglądac :)

 

Myszko, jednak spocznikowanie dziś nie nastąpiło, ale może jutro się ruszy dalej :rolleyes:

 

sorki, że ja się tak cieszę z tych schodów jak goopia, bo wiem, że akurat u Ciebie to temat podnoszący ciśnienie we krwi, ale u mnie to będzie jedna z niewielu rzeczy, które będą zrobione jak trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...