Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A w ogóle to ja myślę o drabince łazienkowej, bo tylko takie grzejniki mamy, w małej łazience celowo nie ma wcale - będzie tylko jakiś wieszak, raczej też drabinka.

 

A te barierki rzeczywiście piękne, tylko zabierają przestrzeń. My taką będziemy mieć przy schodach na antresolę (jesli kiedykolwiek znajdziemy kogoś, kto zrobi nam nasze dziwaczne w tej chwili schody), a na antresoli albo szkło, albo jakaś metalowa barierka (tu jest problem, bo wolałabym poziome linki, ale to przy dzieciach niebezpieczne...).

Mazo, jeśli w małej łazience bedzie kabina to jakoś wciśnij choćby najmniejszy grzejnik na ścianę, choćby i 400watt.Zobaczysz podzielicie sie na korzystających z jednej lub z drugiej łazienki.

Co do barierek, to akurat zabiorą przestrzen ok 12 cm-bo tyle mniej więcej trzeba na profile z podwójną obudową k-g. Zawsze chciałam taka mieć odkąd zobaczyłam w klipie G'N'R estranged jako nastolatka. Zresztą tam sa całkiem ładne wnętrza i zewnetrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o masz, szukając grzejników znalazłam piękne barierki

http://www.budnet.pl/zdjecia/Iguana_Arco_Plus_text.jpg

 

taką barierkę mają w domu znajomi i rzeczywiście super to wygląda :) u nas też takie rozwiązanie braliśmy pod uwagę, ale szybko okazało się, że w naszym tramwaju i tak jest wąsko, więc pomysł szybko upadł :rolleyes:

 

fajne pojemniki ostatnio w leloju widziałam :) ale nie wiem, w jakim kolorze poszukujesz? tamte imitowały grube szkło i chyba czarne były albo w inny kolorze, ale bardzo ciemnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest wąsko, ale za barierką jest przestrzeń, a u mnie klaustrofobii można by dostac :)

 

nie mogę wieszaczka na grzejnik zamontowac, bo wisi przy samym kiblu i daleko od wanny ... myśle o takiej stojącej kolumnie

 

product..jpg

tylko to z kolei zajmie cenne miejsce na podłodze :rolleyes:

 

chyba za oknem będę ręczniki trzymać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazo, jeśli w małej łazience bedzie kabina to jakoś wciśnij choćby najmniejszy grzejnik na ścianę, choćby i 400watt.Zobaczysz podzielicie sie na korzystających z jednej lub z drugiej łazienki.

Co do barierek, to akurat zabiorą przestrzen ok 12 cm-bo tyle mniej więcej trzeba na profile z podwójną obudową k-g. Zawsze chciałam taka mieć odkąd zobaczyłam w klipie G'N'R estranged jako nastolatka. Zresztą tam sa całkiem ładne wnętrza i zewnetrza

 

Chodziło mi o to, że zabiera przestrzeń nie tak dosłownie, barierka szklana lub jakaś ażurowa nie "zamyka" widoku, nie umiem tego wyjaśnić:)

 

A grzejnik - myślę, że jakiś zgrabny wieszak wystarczy - mamy tak w tej chwili w łazience, bez podłogówki i bez jakiegokolwiek grzejnika i ręczniki schną, a wyglądają estetyczniej. Ta łazienka jest naprawdę mikroskopijna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ale mam juz rysunki, wiem co i jak dalej z tym fantem zrobić. Czekam na konsultację ze stolarzem, zobaczymy co on powie. Narazie stolarze od drzwi powiedzieli, ze dużo z tym zachodu zeby ponaprawiać błędy i nie chce im się bawić w takie rzeczy, ale nie tak to powinno wyglądać. Na podłogi z jatoby też patrzyli krzywo, ale przemilczeli, a ja nie pytałam, bo po co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...