Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wlasnie Myszonku, byl stolarz ?

 

ps ja betonu przemycac nie musialam ale ... hmmm chociaz straszebnie mi sie podoba, to nie wiem jak z tym podobaniem bedzie za dwa - trzy lata ;) jakas taka zmienna jestem hihi ale taka barierke to sobie walne jak nic, juz mam od dluzszego czasu ja zaplanowana - cacy jest i do moich bialych schodow bedzie cacana.

 

ps2 aha - szare reczniki beda chyba od poniedzialku jak sie nie myle w Lidlu

Edytowane przez Mohag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malgos masz racje, tylko czy sobie wyobrazasz ze za dwa-trzy lata bede nastepny remont robic ... o nie haha co to to nie, jeszcze jednego nie skonczylam ;) no a po nastepne, to u mnie gora wyszla taka troche sielsko anielska bleee i jakos ten beton za cholere nie pasi do niczego. Ale juz sobie obiecalam, ze w nastepnym zyciu kupie sobie hale fabryczna i zmusze nie-malza do nieingerencji urzadzeniowej pod grozba chlosty ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Myszonku, byl stolarz ?

 

ps ja betonu przemycac nie musialam ale ... hmmm chociaz straszebnie mi sie podoba, to nie wiem jak z tym podobaniem bedzie za dwa - trzy lata ;) jakas taka zmienna jestem hihi ale taka barierke to sobie walne jak nic, juz mam od dluzszego czasu ja zaplanowana - cacy jest i do moich bialych schodow bedzie cacana.

 

ps2 aha - szare reczniki beda chyba od poniedzialku jak sie nie myle w Lidlu

 

Tak, od dzisiaj w Lidlu - idę oblukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czółko Dziewczyny!

 

Stolarz był wczoraj, a jakże. Zadzwonił, przyjechał punktualnie, pogadał sensownie, bez wzdychań czego to on nie robi i na czym sie nie zna, wyliczył mi cenę za zdjęcie, obróbkę i montaż. Powiedział, ze materiału trzeba będzie trochę dokupić na pewno, ale to się okaże ile po zdjęciu dopiero, bo w sumie partole oprócz pianki montowali na kołki Fischera i może być jazda.Więc ryzyk fizyk. No i sie okazało, ze te schody od wenge-mar nie były wcale takie tanie.Były wręcz drogie.

No i mam dylemat, bo żeby z sensem wykorzystać to drewno to dobrze by było odsunąć się z trepami od ściany, tak więc coś tam trzeba zamontowac-jakąś wangę albo listwę. No i tak sobie myśle jak toto będzie wyglądało przy zygzaku na drugim boku schodów. Zaproponował też ewentualne podstopnice ze szkła jakbym chciała.

No i nie wiem czy w związku z tym odstępem od ściany nie wyłożyc jej "czyms"....może betonem, a "portal drewnem? Męzowi beton pdoba sie bardzo, generalnie jest dość otwarty na moje pomysły i nie ma nic przeciwko...byle kasy stykneło

 

 

Ręczniki z Liedla są bardzo dobre gatunkowo-mam granatowe u Majki w łazience. I prześcieradła też mają w rewelacyjnym stosunku jakości do ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale,ze co? Beton na klatce? Czy na portalu?

Jakbym wiedziała, ze się na to kiedyś zdecyduję, to bym nie tynkowała sufitu w przedpokoju na dole. Był piekny, równiutko podzielony rysunkiem desek szalunkowych, tylko trochę uciapany i elektryk pozwolił sobie na pociągnięcie nim kabli. Oj ja nieszczęśliwa. To by bylo dopiero coś. Szkoda, ze mi wtedy odwagi nie starczyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...