Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysza masz blat drewniany? jesli tak to jestes z niego zadowolona? jakies sa problemy z nim?

 

a mam, dębowy jest super super i jeszcze raz super. Trzeba pamietac zeby go czasem zaolejowac, ale on sam w zasadzie przypomina jak sie taki blady robi to go pytam - co jest mój złoty?

a on mi na to: ech, napiłbym sie coś.

Kupuje ikeowy olej(jakas mieszanka olei jadalnych- 30 zeta) moze i Duch mnie tu zaraz zrr..... ale mowie prawde, jest dobrze. na szmate go zapastuje blacik, zetre nadmiar i ide spac, a rano znów jest pikny jak nowy. Uprzedzam pytanie- koło zlewu tez sie nic nie dzieje :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie teraz podkrecilas na taki blacik :) To teraz musze rozpatrzyc czy biale szafki i blat drewniany czy zostac przy drewnianych frontach :)

 

białe, albo off white z drewnem wygląda miodzio, bosko. Wydaje mi sie, ze za duzo dobrego jak jest samo drewno, choc pewnie da sie zrobic cała drewnianą pięknie. Zalezy co chcesz osiągnąć. :D

A co do białych frontów, to jestem zaskoczona, bo nie brudzą sie tak bardzo jak myslałam ze bedą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mialyby byc drewniane fronty to blat raczej jakis szary bylby, wiec dylemat mam bo boje sie bialych frontow przy moich dzieciaczkach.

 

chyba nie ma sie czego bac. Tez mam dzieciaczka i psa tez mam i męzamam, a kuchnia ma sie dobrze i bardzo łatwo ją przetrzec do czysta bo to gładka melamina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Wam, ide do szkoły, jak dziecko normalnie, łe,

jeden - zero dla nas.

Znaczy sie - jedna zmiana poczty sie z nami dogadała, ze bedą cicho po nocach - bo jak byli sie poskarzyc u dyrekcji ze im plecy odpadają, to dyrekcja do nich - prosze bardzo droga wolna, przyjdą nowe panie. szkoda słow. Biedne tez te panie. (Ci co tam na stołkach siedzą nawet dupy do nas nie ruszyli.)

Ale dla nas to dobrze. dzisiaj moglismy troche pospac po ludzku i auta w garazu zostawic. Miłego dnia wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialam dodac ze a:

przyjechała nowa pralka, ale wypas nie wiedzialam, ze takie wogole są - kupilam oczywiscie przez internet

b- przyjechala czarna jak noc lodówka

c- mam projekt od architekta, ale widze, ze nikt nie czyta mojego dzienniczka :-? hmmm?

 

a właśnie, że niektórzy czytają 8)

gdzie zdjęcie tej pralki jest?? :o

i co ona tam ma, że taki wypas :)

 

Piękne życzonka złóż mężowi ode mnie, sto lat :wink:

Niech zawsze dostaje takie dobre wiadomości w takim szczególnym dniu :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a projekt od architekta - też mam (projektowała koleżanka z dawnych lat z liceum, koordynatorem z ramienia Rodziny była żona (jej pomysły zawsze najlepsze...))

nie pytaj, co było dalej... może kiedyś założę dziennik i wszystko to opiszę. wszak internet cierpliwy jest i wszystko przyjmie...

 

Ale na pewno będzie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...