Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Elena, salę tynkowałam, malowałam, odnawiałam parkiet za własne pieniądze. Ale wiesz, to stary budynek. Tu by się przydał całościowy remont, a nie moje jakieś tam łatanie. Ale sa typy, których nie zadowolisz za nic w świecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo Marta takie sa jaja: wymalowałam sobie klase, odnowiłam dekoracje jakies plansze, kupiłam jedną roletę, a uczniowie złozyli się na drugą. Przepracowałam am rok. Potem sala spodobała się vice dyrektorowi i wziął mi ją. Wróciąłm do strej, nieremontowanej..... I od nowa jazda....Ja nie umiem pracować w brudzie wiec sio, do roboty ponownie. Ale rolety gnojkowi zabralam, a co:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo widzę, ze cały dzień wspominki szkolne leciały.

Własnie wróciłam z chaszczolandii, która coraz bardziej przypomina cywilizowaną trawolandio-mikswszystkiegocomisiępodobało:sick:

Ale dobrze jest.....Przynajmniej w ogrodzie, bo ze schodami łatwo jednak nie będzie. ..

 

 

Albo poczta nawala, albo firma wenge-mar myśli sobie, ze jak nie odbierze poleconego to go nie było. wiecie-to jak małe dzieci myślą, ze jak zamkną oczy to ich nie widać ;)

 

Z sąsiedniej beczki. Wcale łatwo nie będzie zdjąć te schody. Robota ani łatwa, ani przyjemna. Pociągnie po kieszeni, a i stolarze nie bardzo mają ochote zabierać się do tej roboty, ale zobaczymy. Narazie ręce opadają.:( Najwyżej firma wenge-mar dostanie większą fakturę za zdjęcie tego syfu z mojego betonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jaki wątek znalazłam:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?121538-quot-pryszczaty-quot-parkiet-prosba-o-ocene&highlight=drewpol

jakie są rady ducha co należy zrobić z partaczami, po czym sam zostawia mi takie same rysy na podłodze, o których pieje, ze są niedopuszczalne i partacza należy ukarać niech płaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...