Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Firma wenge mar miała układać u mnie w listopadzie 250m2 mozaiki. kontakt nie szedł dobrze, raczej oporowo. na wycenę czekałam długo, uwierzyłam że jak taka to musi być cudnie. dzięki nie wiem Komu ani czemu odwiedziłam ten wątek. muszę dziś znaleźć parkieciarza bo Ten opisany nie ma czego u mnie szukać-mam za słabe nerwy. Dzięki za opisanie swoich przejść, być może uratowaliście mi podłogę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma wenge mar miała układać u mnie w listopadzie 250m2 mozaiki. kontakt nie szedł dobrze, raczej oporowo. na wycenę czekałam długo, uwierzyłam że jak taka to musi być cudnie. dzięki nie wiem Komu ani czemu odwiedziłam ten wątek. muszę dziś znaleźć parkieciarza bo Ten opisany nie ma czego u mnie szukać-mam za słabe nerwy. Dzięki za opisanie swoich przejść, być może uratowaliście mi podłogę!

Mam nadzieje, ze uda Ci się znaleźć ekipę, która nie zszarga Ci nerwów i cenowo będzie atrakcyjna. Skoro kontakt oporowy, znaczy, ze są baaaaardzo zajęci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycha Ty wredoto:P kura bażanta??

 

Codziennie do mnie przychodzą podreptać trochę po trawniczku. Oczywiście wchodzą na działkę kulturalnie-przez bramę, potem drepczą klińcem i hop na trawkę. Kaczki znad stawu tez przychodzą na randki i o dziwo też przez bramę:rotfl:

A zaskroniec przyłazi wygrzać się na sloneczku przy sianku, ale nie wiem którędy ;) i nornice przełażą pod płotem sąsiadki i myszka mieszka w norce przy ganku-musze teraz uważać, żeby się nie chciała rozgościć w domu na Polnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia inna rzecz. Czy pod taką ilość płyt betonowych jak na tej klatce schodowej nie potrzeba innego czyt. mocniejszego fundamentu? Miałabym obiekcjie montować taki ciążar na ściance działowej z suporka 12cm. Bałabym się, że nie wytrzyma i runie lub będzie pękać. To też mnie troche powstrzymuje przed zmianami u siebie bo płyty miały być na klatce a teraz się troche boję je montować żeby nie przesadzić z ciężarem (spocznik).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia inna rzecz. Czy pod taką ilość płyt betonowych jak na tej klatce schodowej nie potrzeba innego czyt. mocniejszego fundamentu? Miałabym obiekcjie montować taki ciążar na ściance działowej z suporka 12cm. Bałabym się, że nie wytrzyma i runie lub będzie pękać. To też mnie troche powstrzymuje przed zmianami u siebie bo płyty miały być na klatce a teraz się troche boję je montować żeby nie przesadzić z ciężarem (spocznik).

 

Maylandziu to napewno do mnie?

Moje schody mają fundament oparty na ławie- głupi mostek termiczny, zakotwione są w stropie, nie na ściance działowej. Scianka zamontowana jest dodatkowo, żeby wydzielić pralnie. Coś z tym nie tak?

 

 

 

Dzisiaj przyszedł kogucik:

http://img825.imageshack.us/img825/7008/kogut.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markotka ma rację, o to mi chodziło :D

Bez odniesienia Myszko do Twoich schodów. Ot poprostu mnie zastanawia fakt, czy tak beztrosko mozna sobie wszędzie taką ścianę pierdyknąć bez wcześniejszego wzmocnienia czy przygotowania fundamentu czy ściany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markotka ma rację, o to mi chodziło :D

Bez odniesienia Myszko do Twoich schodów. Ot poprostu mnie zastanawia fakt, czy tak beztrosko mozna sobie wszędzie taką ścianę pierdyknąć bez wcześniejszego wzmocnienia czy przygotowania fundamentu czy ściany.

 

aaa, widać juz jestem przewrażliwiona.

No cóż ważny aspekt poruszyłyście May i Markociu. To jest ściana nośna z silikatu 24 cm, ale na kleju cienkim. Faktycznie może mi to wszystko pospadać na głowe, zwłaszcza, ze zwieńczenie ściany jest z tego co pamiętam takie trochę byle jakie. Cholera znowu mam problem. To co, zostaje wanga na schody,albo listwy i ....koncepcja runeła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...