Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

e, to dobrze, bo ja w kotłowni jeszcze nie mam :)Znaczy się, ze nadgonisz zaleglości :)

 

 

 

ale ja od kotłowni będę zaczynać :)

 

 

 

 

 

 

 

 

A osłonki sa na giełdach kwiatowych, ja akurat na tyskiej bywam, ale myślę,ze na każdej większej giełdzie są dostępne.

Nie są to żadne markowe produkty, ale solidnie i ładnie wykonane , no i tanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ale ja od kotłowni będę zaczynać :)

 

 

 

 

 

 

 

 

A osłonki sa na giełdach kwiatowych, ja akurat na tyskiej bywam, ale myślę,ze na każdej większej giełdzie są dostępne.

Nie są to żadne markowe produkty, ale solidnie i ładnie wykonane , no i tanie :)

eeee w Farszafie takich cen to nie majet. Chyba zamówię u Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcem października pojadę na pewno, więc jesli będzie coś ciekawego to spędzicie noc odbierając mms-y :D

 

 

 

Mysza, wódkę z ogórem postawisz i będzie ok :)

ooo, bardzo chętnie.Własnie przywiozłam z domu twoje ulubione....kiszone :).Dobrze, ze masz duże auto, to parę sztuk zmieścisz.

A swoją drogą to niezły biznes możnaby rozkręcić.Ja widziałam ładną doniczkę za 6 tysi, ale rozumu jeszcze całkiem nie postradałam na szczęście ;)

A ciekawie by było gdyby mąż przyszedł do domu i bym powiedziała, ze zamiast rekuperatora dwie nowe osłonki na badyle kupiłam :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę spac, bo mi mąż zapowiedział, ze nie będzie czekał na mnie jutro do południa, a ma jechać po półki do szafy w garderobie. Tak więc jutro wielkie sprzątanie i czystki w mojej szafie, a pojutrze, czas by zadbać o wypełnienie szafy. Nowa szafa, nowe zycie ;)

Aaaaa i wysyp opieniek ponoć jest to może co znajdę w lesie. Uwielbiam kapelusiki opieńkowe w jajecznicy. Jak co uzbieram to zamroże na zaś, co by zimą było miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie dzisiaj tą Waszą wódkę z ogórkiem zapodałam i jeszcze brata namówiłam no i gęby nam sie cieszom :D:D:D

 

mój ślubny dziś na zakupy jechał, to ja mu jeszcze do listy dopisuję - ogrek zielony,

on- na mizerię

ja - nie , do wódki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle ze kup sobie jakies korpusy najpierw chociaż ze 3, potem znowu i znowu, az poskładasz kuchnię. Ja tak robiłam.Masz wymiarową tą kuchnię, ze się bez stolarza obejdzie, czy trzeba niestandardowe szafki lepic?

 

Trzeba niestandardowe, mam 100 roznych zakamarow... :rolleyes: Mam sekretna koncepcje, ale nie wiem, czy mi sie w tym zyciu ja uda zrealizowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...