Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O prosze - uderz w stół... i Grześ sie ujawni. Twoja wypowiedź jest enigmatyczna, chce posłuchac ciągu dalszego ;)

Ciesze sie, ze trzymacie kciuki. Zyczenia dla męza przekazane, a rzeczony ucieszył sie bardzo.

Wlasnie wrócilam z wykladów, na ktorych byly podstawy podstaw wiec sie zdenerwowalam lekko i opuscilam sale tortur.

Duszku o kotrej bedziesz w Nadarzynie, bo ja sie tez wybieram. Wszak musze Cie obaczyć no nie? Jak juz wszystkie obleciałes to ja tez chce :oops:

 

Dalej lecąc temat pralki:

a wiec typowalismy siemensa. No i tak porównywalismy i porównywalismy i chcielismy troche gorszą, ale patrzymy ze juz za 50 zeta wiecej jest lepsza no i zaszaleliśmy jednym słowem:

 

 

http://www.siemens-agd.pl/Files/Siemens/Pl/pl/ProductFiles/ProductImages/BigImages/MCSA038793_WM16S741PL_def.jpg

 

Jest wielka i boska. Ma podswietlany diodowo bębenek, elektroniczny panel sterowania. mowi ci odrazu co jest nie tak, na pusto nie wypierze, nakazuje nawrzucac, pyta o plamy. Jednym słowem pranie to bedzie teraz wielki rytuał dla całej rodziny. Nie moge sie doczekac tych niewymiętych koszuli ;)

Teraz mamy 7 letniego boscha, ale z tych wąskich i nic mu sie nie swieci :cry: a wirowania ma do 800.

Nie ma co poleciałam na błyskotke jak sroczka. Zdam relacje jak ją przetestuje czy warto było. No i do konca roku dodają 200 na koszule z wólczanki, to mąż happy

 

No i jest lodowka:czarnidło moje kochane. Moglaby byc z deko wieksza, ale najwyzej kupie cos malego do spizarki jak juz bede rozpustna 8)

http://www.siemens-agd.pl/Files/Siemens/Pl/pl/ProductFiles/ProductImages/SmallImages/MCSA036974_KG36NA53_def.jpg

 

Chyba ładnie jej bedzie w bialej kuchni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mialam jeszcze dodac jedno. Ja mam teraz pralke ladowaną od frontu, ale stoi na podwyższeniu. Dopiero wczoraj jak postawilismy nową sztuke na podłodze przypomniałam sobie jakie to niewygodne.

Kombinujcie w Waszych domkach jak ustawic pralke na półce, podescie albo jakims innym wywyższeniu, podwyższeniu czy wypiętrzeniu. Warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty a ta Twoja pralka to bardzo droga jest... :roll: wygląda na fajną, podaj proszę model - może i ja zaszaleję? i koniecznie pierwsze wrażenia po praniu...

 

a z tą szafeczką to może i dobry pomysł, ale bardzo Ci to przeszkadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak mi słow zeby porównac komfort na poleczce z bez poleczki. Jakos tak sie trzeba wyginac w paragraf albo klękac przed pralką ;).

Ja wiem czy ona byla taka strasznie droga?

 

nooooooo dla mnie to jest cena zaporowa i zdaje się nie do opchnięcia.... :roll: no chyba że Totek, to wtedy tak... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę jak ja Ci zazdroszczę że już kupiłaś rzeczy do nowego domu :D

I to jest bardzo dobry pomysł - teraz bez problemu mogłabym tyle wydać na pralkę, ale na bank trudniej mi to przyjdzie pod koniec wykończania :cry:

no i wlasnie to jest strategia

pozatym łatwiej mi kupic lodowke i pralke za tyle co samą lodowke sbs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...