Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

bo to jest 140tka :)

http://img705.imageshack.us/img705/4651/pokoik.jpg

 

jest juz kocyk. Dzięki Efi-Młoda piszczała jak go dostała. Jest niezwykle przyjazny w dotyku :)

 

uff moj maz powiedzial ze jestem chyba nienormalna ze chce dla dzieci 140cm ze zgina w tych lozkach a ja sie uparlam na hemnes dla corki a malm dla syna Nie wyobrazam sobie miec dla dziecka 90 cm Jakies takie waskie hiihihi Pokaze mu Twoja fotke i niech mu sie glupio zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszłam się przywitać i zapytać o te świetlówki- ktore masz pomontowane gdzieś w GK-tak w ukryciu, ale dają swietne światło..

podaj mi proszę na priv, jakie to modele, ich długości, nazwę firmy i jeśli pamiętasz to gdzie kupowałaś! dziękuje z gory...

 

bardzo się zdziwilam uwagami do firmy wykonującej schody i podłogi=......... hm, .... nastawiałam się na wykonanie przez nich podłogi u mnie,

ale zdjęć nie mogłam u Ciebie obejrzec, tylko same teksty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zamawiałam balustrady, co prawda na balkony, ale pan robi również schodowe i mówił mi, że mb z nierdzwki kosztuje u niego coś koło 600-700 zł

 

u mnie dochodzi jeszcze koszt drewna do tej nierdzewki i obróbki tego na poręczy stalowej, więc by sie zgadzało

Dziewczyny a co z bramą zewnętrzną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszłam się przywitać i zapytać o te świetlówki- ktore masz pomontowane gdzieś w GK-tak w ukryciu, ale dają swietne światło..

podaj mi proszę na priv, jakie to modele, ich długości, nazwę firmy i jeśli pamiętasz to gdzie kupowałaś! dziękuje z gory...

 

bardzo się zdziwilam uwagami do firmy wykonującej schody i podłogi=......... hm, .... nastawiałam się na wykonanie przez nich podłogi u mnie,

ale zdjęć nie mogłam u Ciebie obejrzec, tylko same teksty!

swietlówki to firma karko-dotępne w lerou, łączone dołożonymi w opakowaniu lącznikami ze sobą.

dlaczego nie widziałas zdjęc? Są w dzienniku. Jest wątek o wenge-mar na "podłogach"

np tu:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?166362-Wenge-Mar-przestrzegam-przed-t%C4%85-firm%C4%85!

tak wyglada listwa oświetleniowa:

http://zakupy.e-mieszkanie.pl/__image.php?w/420/h/420/woh/1/c/1/m/0/data_offer/1/00001912/oprawa-swietlowkowa-t5-14w-barwa-ciepla.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moją córką nieraz na 180tce jest ciasno:)

Pasiu, w Nadarzynie byłam. Mają piękną bramę wjazową zrobioną do firmy-własnie taką jaką chciałam, ale strasznie drogo u nich wychodzi. Barierki 850 za metr bez drewna, ale elementy które pokazywali wyglądały na solidne i ładnie wykończone.

Moja firma wyceniła stal ocynkowaną malowaną w kolorze okien na 5 z hakiem brama+furtka. No i się zastanawiamy, bo marzy nam się jeszcze po cichu mur i do niego poziome sztachety drewniane bejcowane na szaro-taka będzie pergola więc byłoby nawiązanie. Stal nierdzewna nie łączy się u mnie z żadnym elementem elewacji-no chyba że portal do drzwi wejsciowych zrobiłabym z nierdzewki.

Maylandziu ja do spustowych też nie będę kabla pchać, tylko do okalających zeby czapy nad spustowymi nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocieplenia jeszcze nie było. ja mam dach kopertowy, bez żadnych koszy i w dodatku z płaską dachówką, na której jakoś śnieg się nie trzymał

Jak już zaczniesz grzać to się okaże :):)Póki nie grzejesz i nie ma ocieplenia w środku nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi Mysza narobiłaś ochoty na te knedle...

Narobiłam dzisiaj i zajadałam się, tylko szkoda, że śliwki takie kwaśnawe są..............

 

ale Ci fajnie, podeślij Waćpani kilka do nadarzyn siti

Lidzia ,Neff ma rację, jak zaczniesz grzać to ciepło będzie uchodzić. Im więcej go będzie uchodzić tym lodu na dachu więcej, choć u Ciebie i tak dobrze, bo masz strefę buforową na strychu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...