Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

w koncu jest okolkowany i przyklejony, my w ogole nie mamy listwy startowej :oops:

 

U mnie też nie było - tylko klej i kołki.

Póki co elewacja nie pęka i jest ok.

 

Myszko zasiałaś wątpliwości co do wykonania tego elementu u mnie...:rolleyes:

A przyznam Wam, że mam problem z oknem w sypialni, bo na ścianie wychodzi mi zaciek... Ewidentnie ściana ciągnie wodę - teraz pytanie skąd..?!:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie było - tylko klej i kołki.

Póki co elewacja nie pęka i jest ok.

 

Myszko zasiałaś wątpliwości co do wykonania tego elementu u mnie...:rolleyes:

A przyznam Wam, że mam problem z oknem w sypialni, bo na ścianie wychodzi mi zaciek... Ewidentnie ściana ciągnie wodę - teraz pytanie skąd..?!:confused:

rzuć zdjęcie, zobaczymy. Czy to gdzieś przy koszu może?

od dołu ciągnie czy górą spływa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko ten zaciek jest od dołu i co gorsze w domu... Od środka...:confused:

 

Zaczął wychodzić już wiosną... Jakiś miesiąc temu wezwaliśmy naszych wykończeniowców, którzy przyszli, odcięli nam porządnie ścianę od podłogi, ale problem nie zniknął...

Boję się, że jest źle wykonana izolacja między tarasem a ociepleniem i tamtędy ściana ciągnie wodę.

 

Podobną historię mieliśmy przy jednym oknie w jadalni, ale po takim podcięciu ściana jest suchutka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko ten zaciek jest od dołu i co gorsze w domu... Od środka...:confused:

 

Zaczął wychodzić już wiosną... Jakiś miesiąc temu wezwaliśmy naszych wykończeniowców, którzy przyszli, odcięli nam porządnie ścianę od podłogi, ale problem nie zniknął...

Boję się, że jest źle wykonana izolacja między tarasem a ociepleniem i tamtędy ściana ciągnie wodę.

 

Podobną historię mieliśmy przy jednym oknie w jadalni, ale po takim podcięciu ściana jest suchutka...

no więc własnie te tarasy betonowe są przereklamowane. Jak Wam podcinali ściany? Wypełniali dziurę jakąś masą wodoszczelną?Masz ocieplane wełną czy styropianem Marys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza wreszcie widze jak to jest zrobione :) ja bym ciachnela tylko tam gdzie czerwona kreska to powinno wystarczyc chyba ze boisz sie ze ten beton z ganku bedzie na tyle pracowal ze podniesie tez ten zewnetrzny styrodur to mozna tam tez zrobic dylatacje

 

U nas jest ciagle wilgotna sciana w garazu tak na 10cm od posadzki tez jestem ciekawa skad to podlazi, pewnie izolacja scian fundamentowych jest do chrzanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Myszko,

przyznaję się, że zaglądam do Ciebie już od jakiegoś czasu...i się inspiruję:)

Nawet już trochę skopiowałam, tj. też mam chińską umywalkę;) Kuchnia jest super! O pokoiku córy nie wspomnę, bo już się gdzieś wypowiadałam:)

Zapisuję się więc do "oficjalnych" podglądaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko ten zaciek jest od dołu i co gorsze w domu... Od środka...:confused:

 

Zaczął wychodzić już wiosną... Jakiś miesiąc temu wezwaliśmy naszych wykończeniowców, którzy przyszli, odcięli nam porządnie ścianę od podłogi, ale problem nie zniknął...

Boję się, że jest źle wykonana izolacja między tarasem a ociepleniem i tamtędy ściana ciągnie wodę.

 

Podobną historię mieliśmy przy jednym oknie w jadalni, ale po takim podcięciu ściana jest suchutka...

 

 

nooo po opisie wygląda na to, że masz to co ja.... tylko mi ciągnęło od balkonu, nie tarasu...

 

http://lh6.ggpht.com/_83tmosUe46o/SvGeziFGVDI/AAAAAAAACrE/7RKZC7N7wUg/s640/IMG_2516.JPG

 

takie masz?

Edytowane przez nitubaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Dziewczyny. Włąsnie wróciłam od laryngologa. Napchali mi jakiegoś gluta do ucha i jestem cała skołowaciała i głucha. Jak nietoperek tracę zmysł echolokacji w przestrzeni. Najlepiej by mi chyba wyszło zaszycie się w jakiejs przytulnej szafie :)

 

Dzisiaj przychodzi Pan, który mi może postawi jeszcze w tym roku kawałek muru pod bramę, a ja jeszcze muszę lecieć do gminy zgłosić zamiar postawienia ogrodzenia, brrr.

Straszne te wszystkie podcieki na ścianach, też się tego boję jak ognia, pewnie dlatego tak panikuję z tym podcinaniem styropianu, ale trudno, trzeba to zrobić po bożemu. Teraz jest ok-nic nie podcieka, ale elewacja też nie może być taka popękana.

 

Pola witam w klubie jawnych podglądaczy. Uzyskujesz moje oficjalne pozwolenie na kopiowanie pomysłów, a potem jak juz wykończysz to ja przyjdę popatrzeć jak to u siebie powykańczać.

 

AAAA myslałam chwilę nad swoją kuchnią-jak zabudować te szafki z lodówką i wymyśliłam.zaraz pokaże jak tylko narysuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo po opisie wygląda na to, że masz to co ja.... tylko mi ciągnęło od balkonu, nie tarasu...

 

http://lh6.ggpht.com/_83tmosUe46o/SvGeziFGVDI/AAAAAAAACrE/7RKZC7N7wUg/s640/IMG_2516.JPG

 

takie masz?

 

Kurczę Nitka u Ciebie to istny HARDCORE...:jawdrop:

 

Zrobię dzisiaj zdjęcie jak to u mnie wygląda...

Jak na razie wychodzą takie bąbelki na ścianie, tak jakby farba puchła od spodu...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za info o lampach! zdjęć nie widze bo pewnie mam jakieś blokady! a tamten link to oczywiście czytałam!!

 

w sprawie podciekania nie doradze, w sprawie bramy też nie za dużo, mamy przesuwaną 390cm i uważam że te 450cm to byłaby mega super wygodna, suwana-..na piechotę jeszcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...