Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witanko :)

 

ja w sprawie lamp się nei wypowiadam... bo one takie "nie moje" :p ale przywitać się moge, nie? no

ależ witaj Nituszka. Ja lubię takie trochę techniczne oświetlenie pomieszane z czyms bardziej "stylowym", a że kinkietów w sumie nie tak mało to nie mogą być bardzo agresywne w formie-mają tylko dawać ładne światło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie to się podoba 3 i 4... Te okrągłe jakoś nie za bardzo do Ciebie. Ty masz wszystko poukładane, oprócz glutów....

A nad Tv można by było zostawić te co pokazałaś... , bo to tylko oświetlenie TV i świeci i do góry i na dół, to po co pruć... Ja też na hasło pruć robi mi się gorąco....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszko

jeśli chodzi o:

- kubiki w korytarzu to myślę że jest ok

- reflektorki w kuchni - będą wyglądać industrialnie - podoba mi się pomysł. jedno pytanko: czym jest oświetlony blat roboczy? bo jakoś tak mi wychodzi że niczym

- onio czy coś w tym stylu nad tv - absolutnie nie. będą tam imho wyglądać idiotycznie

nad jadalnia bym jeszcze pomyślała. ta kropka na tej samej ścianie w salonie to powtórzenie tak? planujesz tam jakieś obrazy czy to miało być boczne doświetlenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efi blat natenczas oświetlony jest w sposób następujący:

świetlówka energooszczędna nad zlewem :p i świetlówki liniowe nad wyspą. Na nawisie nad wyspą są dodatkowe kable, które można z powodzeniem wykorzystać do dodatkowego oświetlenia wyspy-co jest niekonieczne w sumie przy istniejącym watażu w nawisie :)

Doswietlenie w jadalni-ma być boczne, ot taki dodatek

http://img139.imageshack.us/img139/8074/owietlenienatenczas.jpg

Gosiu ja też pokochałam swoje świeczki przed domem. Niech rosną szybciutko, wąziutko i strzelicie :)

Elena zaraz się okaże, ze jak wcześniej chciałam dawać wszędzie futury, tak teraz wszędzie wyjdą kubiki :) Ta błyskotka bijou daje ładne refleksy...ale raczej nie dla mnie. Btw,cieszę sie, że się w końcu pojawiłaś :)

Arnika-Ty co chwila masz nową fryzurę-szkoda, ze mi brak takiej determinacji

Wusia, mi juz też wyobraźnia siada, nawet jak u siebie klapnę ;)

Edytowane przez 78mysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko z pracą na konkurs "zacieki na ścianie"

 

http://lh6.ggpht.com/_E0CRzVXnyak/SspfEw0MbPI/AAAAAAAADeY/41Z0-7prHDU/s640/DSCN4855.JPG

 

 

to wersja mini , obecnie jest na 1,2 nad wylewką, ale juz ból rozpracowany, więc gorzej być nie powinno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może :)

 

a teraz jeszcze mam wyznaczony termin rozprawy sadowej, a pani mecenas moja tfffu kochana właśnie w piątek została mamusią i poszła na macierzyński :)

 

juz nie mam siły płakac więc się upijam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysza

możesz też sobie walnąć pomalowane na szaro oprawy gipsowe.

 

wracam do kuchni. pytam o blat (między kominem i zlewem). nie pytam o wyspe i nie pytam o zlew. tak jak myślałam - czarna dziura i jeszcze sobą zasłaniasz jedyne porządne źródło światła. a teraz pytanko o kinkiety. Ty je chcesz dać w tą dziure nad wysoką zabudowę czy tam będziesz ścianke robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysza

możesz też sobie walnąć pomalowane na szaro oprawy gipsowe.

 

wracam do kuchni. pytam o blat (między kominem i zlewem). nie pytam o wyspe i nie pytam o zlew. tak jak myślałam - czarna dziura i jeszcze sobą zasłaniasz jedyne porządne źródło światła. a teraz pytanko o kinkiety. Ty je chcesz dać w tą dziure nad wysoką zabudowę czy tam będziesz ścianke robić?

na tej czarnej ścianie jest jeden ukryty kabel. Miały być takie lampki rożki srebrne, ale jakoś sobie je odpuściłam i przed malowaniem kazałam zalepic.Potem jak zobaczyłam u Ciebie te dwie sztuki wiszące na prawo od zlewu to mało nie umarłam:rolleyes:

W tamtej części kuchni braku światła nie odczuwam, z prostej przyczyny-nic się tam nie robi, hihi

Nad słupkiem lodówkowym trzeba będzie ściankę dostawić od sufitu i zlicować z zabudową, ale zabudowa nieskończona więc ścianki też nie ma :)

Wszystko u mnie rozparpane

 

 

tak ma to wygladac:

http://img221.imageshack.us/img221/373/aranzacjakuchni2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...