Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

dzień dobry....

 

u nas tez kuchnia ma być jak wielka choinka :o 3 obwody oświetlenia... :o nie wiem po co... ale pani projektant powiedziała, że lepiej miec światła za dużo i po prostu z niego nie korzystać codziennie niż jakby gdzieś było potrzebne a kableka brakło... no coś w tym jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

u mnie jest 5 obwodów plus okap, który oświetla pół wyspy i ma dwa rodzaje oświetlenia ;). dwa obwody z tych pięciu połączyłam i załączam łącznie. i wcale nie uważam że przegięłam. tzn jak zamontowaliśmy oświetlenie to sobie pomyślałam że jednak zgłupiałam. ale teraz, w trakcie użytkowania, wiem że jednak rozwiązanie jest optymalne. więc nie bój żaby nituś. pani projektant ma rację. poniekąd - bo za każde źródło światła trzeba przecież zapłacić ;)

 

myszko aaaaa no właśnie jak widziałam ten Twój pierwszy rysunek to nie mogłam dojrzec gdzie ta ciemna ściana. a to Twój sławny paint! :) wszystko jasne. będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co? lampki trzy na dorobioną scianę i dwa reflektorki pod szafki przy zlewie i to styknie raczej pod względem jasności oświetlenia.

A ja znalazłam jeszcze cleoniego korytko i kubik-ale nie wiem czym sie róznią oprócz ceny-jeden za 50 zet drugi za stówe i kubik aluminiowy:

http://allegro.pl/s-lampydomowe-pl-kin-kubik-aluminiowy-1231-cleoni-i1253692903.html#gallery

 

 

A jakby w jadalni powiesic dwa chorsy -kubiki, w hallu na dole 2 takie same, a nad zabudowę kuchenną i nad telewizor futury albo optiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest 5 obwodów plus okap, który oświetla pół wyspy i ma dwa rodzaje oświetlenia ;). dwa obwody z tych pięciu połączyłam i załączam łącznie. i wcale nie uważam że przegięłam. tzn jak zamontowaliśmy oświetlenie to sobie pomyślałam że jednak zgłupiałam. ale teraz, w trakcie użytkowania, wiem że jednak rozwiązanie jest optymalne. więc nie bój żaby nituś. pani projektant ma rację. poniekąd - bo za każde źródło światła trzeba przecież zapłacić ;)

 

 

eeee to jak Ty masz 5 to ja siedze spokojnie na zadku luźniutka zupełnie ;) widziałam nowy wewontek.... fajnyyyyyyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi jeszcze conajmniej kilku takich słupków porozrzucanych po całym ogrodzie. Te jałowce rosną bardzo wysokieeeeeeee

 

aaaa i kupiłam klamki. Tamte kwadratowe z dziennika odpadły, bo ja sie wole nie charatać o te kanty. wziełam ostatecznie coś zwykłego co miałam kiedyś na mieszkaniu, więc sprawdzony model.Są takie normalne, będą musiały dawać radę, a jak nie to je wymienię na inne

http://img.nokaut.pl/p/c5/c2/c5c2b831e918429605990d8a7aa48215500x500.jpg

kupiłam też płytki z granitu prawie bialego chińskiego na ganek, to w końcu wejście będzie jak u ludzi wyglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...