Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Własnie rozmowa juz była, prosiliśmy o łagodne traktowanie dla Mai na początku, bo ona nie zna jeszcze do końca zasad panujących w nowym przedszkolu i panicznie boi sie kary. Tak się boi, ze nawet jak jej ktoś dokucza, to się nie obroni, bo dostanie karę i pani będzie krzyczała. Jednocześnie trudno jej dotrzeć do pani ze: ktoś jej dokucza i chyba jest to trochę bagatelizowane, a pani sama z siebie słabo koryguje zachowania dzieciaków.

Takie zachowania, ze ktoś kogoś szturcha to w starym przedszkolu miały miejsce jedynie u najmniejszych dzieci, które jeszcze były niedojrzałe społecznie. Maja miała wtedy problem z Mateuszem. W momencie, gdy poszłam do pani porozmawiać o tym, usłyszałam od niej-tak, Mateuszek ma problemy i nie umie się jeszcze zachowac w grupie, ale pracujemy nad tym. No i popracowały. Po kilku próbach agresji-nawet nie po akcji- Mateusz zakapował, ze tak nie mozna, bo nie bijemy dzieci. Niedługo później Mateusz był dobrym kolegą Majki. U starszych dzieci takie sturchanie i dokuczanie jest niedopuszczalne. Rozpychanie się łokciami staje się metodą na dopięcie swego, jesli dzieci nie są w porę nauczone, ze są inne metody rozwiązywania konfliktów, a ten jest najprostszy, najszybszy i najlepszy. Potem w dorosłym swiecie mamy przecież zatrzęsienie takich ludzi, którzy dążą po trupach do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nooooooo witam w klubie... ja takiego wkurwa miałam wczoraj na Rafała :mad:

 

Mysza czekolade... na pocieche ;) i potem trzeba lekko zapomniec o kutruazji

 

a co Rafal nie przyjedzie?

on u mnie nie pokończyl, ale przynajmniej to co zrobil jest dobrze.sama muszę szukać kogoś do wykończeniówki.czekolada juz nie pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Rafal nie przyjedzie?

on u mnie nie pokończyl, ale przynajmniej to co zrobil jest dobrze.sama muszę szukać kogoś do wykończeniówki.czekolada juz nie pomaga

 

nie... wczoraj mi powiedział, że prac zewnątrzych mi w tym roku nie zrobi... bo mróz.... a wściekłam się na niego, bo czekałam od początku września... :mad: i zrezygnowałam

z innego glazurnika, bo po postach Raśki miałam skrupuły....

 

po raz ostatni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich postach. Ja czekałam bo miał przyjsc po łazience Rasi i zamiast przyjsc i zrobic cos u mnie w międzyczasie bo profile dawno czekały, to, a.... szkoda słów.A teraz nie mam nikogo i wiecej problemów niż kiedykolwiek. kuzwa ze skrupułami. Tluc matołów po zakutych łbach, bo szacunek to im sie nie nalezy, jak nie potrafią ciebie uszanowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosz, Mycha cóż znowu okropnego Cię spotkało?

 

Co do przedszkola Majki to musisz dobrze i spokojnie przemyśleć.

Ile ona będzie chodziła do tego przedszkola?

Czy później z tymi dziećmi spotka się w podstawówce?

Jeśli miałaby się z nimi dalej uczyć w szkole to może nie ma co wracać do starego przedszkola tylko męczyć panie w obecnym przedszkolu o wgląd na córcię.

Może jakaś opinia od psychologa pomogłaby paniom inaczej spojrzeć na Majkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich postach. Ja czekałam bo miał przyjsc po łazience Rasi i zamiast przyjsc i zrobic cos u mnie w międzyczasie bo profile dawno czekały, to, a.... szkoda słów.A teraz nie mam nikogo i wiecej problemów niż kiedykolwiek. kuzwa ze skrupułami. Tluc matołów po zakutych łbach, bo szacunek to im sie nie nalezy, jak nie potrafią ciebie uszanowac

 

u mnie na wątku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesu ja musze pokończyc juz wszystko zanim kupię piąte zaslony do salonu, zeby przez chwilę nacieszyc się ładnym widokiem.Powiesiliśmy wczoraj nowe białe w dużym pokoju i u Majki.Oczywiście w rezultacie nie są ciągle skrócone, ale jakoś tak tymczasowo nie patrzę na schody i podłogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znowu :jawdrop:

 

a Majkę bym zabrała - patrząc na moje, już ,,dorosłe" dziecko - wiem, że nie były jej potrzebne do rozwoju złe przykłady rówieśników :no: Moje dziecię najpierw dwukrotnie przedszkole zmieniało, a potem szkoły. I to głównie przez stosunki na linii dzieci-dzieci i nauczyciele też :(. Jeśli opiekunki nie wywiązują się ze swojej powinności jak należy, kosztem Twojego dziecka to jeśli tylko to możliwe wróć na starte śmieci. Im młodsze dziecko tym trudniej mu zrozumieć zawiłości świata, będzie starsza, będzie inaczej :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko, ja bym chyba zabrała Majeczkę z tego przedszkola. Skoro panie nie za bardzo reagują na twoje uwagi, to chyba nie ma sensu żeby dalej tam chodziła. Szkoda męczyć dziecko, żeby płakała wieczorami. Uważam, że przedszkole powinno być dla dzieci magicznym czasem zabaw przelatanych z nauką. Powinno uczyć współżycia w grupie, a panie powinny w tym pomagać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...