Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no więc własnie sie nad tym zastanawiam.z drugiej strony za rok czy dwa łatwiej będzie jej sie poruszac w świecie który może tłamsić. Teraz trudno jej zrozumieć niektóre rzeczy.

 

 

Zasłony dla Arniki, no bo co innego mogę wklejac jak nic sie nie dzieje:

 

http://img718.imageshack.us/img718/1867/zzasonami2.jpg

 

 

 

http://img194.imageshack.us/img194/6162/zzaslonami1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie starszemu dziecku łatwiej wytłumaczyć pewne rzeczy i łatwiej dziecku zrozumieć pewne brutalne prawdy życia tym bardziej że jak Mysia piszesz że z paniami rozmawiałaś i one oczywiście nie widzą w tym żadnej własnej winy no i poza tym skoro ja się nie wydzieram na moje dziecko to tym bardziej obca baba nie ma prawa się na nie wydzierać tylko dlatego że sobie z dziećmi nie radzi i wrzaskiem próbuje wymusić posłuch

 

piknie u Ciebie Mysia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w sprawie dziecięcej:

Myszo, ja byłam w podobnej sytuacji

było jedno przedszkole - prywatne - wszystko było fajnie i żadnych płaczów i kryzysów nie było

potem było panstwowe polecone - i sytuacja jak u ciebie.

Po 2 miesiącach Marysia wróciła do starego przedszkola.

Potem było jeszcze jedno, po przeporwdzce na mazowsze, ale na szczęscie fajne.

Teraz Mania jest w szkole i jakoś nie ma problemów z aklimatyzacją w bardziej brutanym szkolnym środowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia, tylko że kurde to tez jest tak, że w szkole się może okazać, że właśnie na taką grupe trafi... i nie daj Bóg taką nauczycielke... czego oczywiścei nie życze... i co? za każdym razem uciekać?

No tak, ale jednak idąc do szkoły będzie mieć 7 lat i więcej rzeczy będzie w stanie zrozumieć i sobie po swojemu wytłumaczyć. Po co fundować takie "atrakcje" 4-5 latce ? Gdyby chociaż panie przedszkolanki jakoś reagowały na uwagi Myszy, to można by było spróbować zostawić Majkę, ale skoro one nie widzą problemu, to dla mnie nie warto męczyć dziecka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne te zasłony Mysza.

Byłam w sobotę w LM i okazało się, ze te moje niby ze skóry, białe co to w salonie wiszą są teraz o prawie połowę precenioneeee. NOż kuźwaaaa z 260 na 140. Ale w związku z tym chyba dokpię jeszcze dwie, to tego okna obok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tatatrataaaaa

myślałam, ze gorzej już być nie może ze schodami, ale jednak może

Schody pękają i to nie na mikrowczepach, pęka całe drewno. Narazie szczelinki są małe, ale pęka!!!!!!!!!

A zdenerwowałam się, bo jedna taka menda bruździ mi w zyciu i wstrzymuje wykonawców i opowiada na lewo i prawo jaki to ze mnie straszny inwestor, któremu nic sie nie podoba.Szkoda słów. niech sobie opowiada. Tonący brzytwy sie chwyta

 

Wracając do tematu zasłon to ikeowe merete.Wczesniej były beżowe, teraz białe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra ale moze teraz bedzie latwiej wyegzekwowac usuniecie drewna ??

 

nie sądze, przecież za krótkie schody ich nie przekonały, to jakim cudem naturalnie pękające drewno miałoby niby przekonac? Przecież praca drewna to ich tarcza obronna.'wali im to i powiewa co sie z nim dzieje, bo przecież pracuje, a oni napewno zrobili wszystko co w ich mocy zeby tą pracę zminimalizowac:rotfl::rotfl::rotfl:

Poszło trzecie pismo do nich z prośbą o wypisanie protokołu odbioru podłóg i schodów i o faktury, których się nie mozemy doprosic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...