Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Slonko, lapis sie nie nadaje do kontaktu z woda... :( Sama chcialam miec blat w kuchni z lapisu, ale jesli mi nie przejdzie to bede miec namalowany... :rolleyes:

 

Aaaa i widzialam kiedys konglomerat w tym kolorze. Wiem, wiem... to nie to samo.

Edytowane przez malgos2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza,

to można przeciez pięknie zrobi na zasadzie kamyków u Rasi :)..a moja kolezanka sama przyozdobiła swoja łazienkę muszelkami zbieranymi lata podczas róznych wyjazdów - wygląda to przepięknie... ale jeszcze pzoostaje zbadac ten kontakt z wodą ...chociaż pomalowanie żywicą epoksydową moze to rozwiąza - kwestia póby na kilku koralikach, trzymaj się ciepło i walcz z wykonawcą i przedszkolem. Uda się jak będziesz konsekwentna i bedziesz codziennie w przedszkolu tto "panie" bedą sie czuły pod kontrolą i dla swietego spokoju zadbaja o atmosferę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza,

to można przeciez pięknie zrobic na zasadzie kamyków u Rasi :)..a moja kolezanka sama przyozdobiła swoja łazienkę muszelkami zbieranymi lata podczas róznych wyjazdów - wygląda to przepięknie... ale jeszcze pzoostaje zbadac ten kontakt z wodą ...chociaż pomalowanie żywicą epoksydową moze to rozwiąza - kwestia póby na kilku koralikach, trzymaj się ciepło i walcz z wykonawcą i przedszkolem. Uda się jak będziesz konsekwentna i bedziesz codziennie w przedszkolu tto "panie" bedą sie czuły pod kontrolą i dla swietego spokoju zadbaja o atmosferę ...

.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieeeee da sie, poza tym skoro lapis zle reaguje na wode to pewnie i na zywice tez. Natomiast... Jest takie cus, co sie stosuje do zatapiania robakow. :D Wiecie o co chodzi - ladny robak w kulce z zywicy jak w bursztynie. To rodzaj kleju, z ktorego mozna formowac ksztalty rozne, dowiadywalam sie a propos kominka neferki a'la szklo fusingowane. To dziala rowniez w pionach i moze by sie nadalo, ale moze zabic cena, bo sprzedaja to w malych sloiczkach dla wielbicieli robali wlasnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze w miare ok.A ja mała Miśka?

U mnie w domu beznadziejna sytuacja.Majka znowu nie poszła do przedszkola, bo stwierdziłam, ze nie bede sie z nią szarpać co rano, skoro nie chce, a zdrowia i życia to nie ratuje to nie ma co jej szarpać. szkoda, ze mąż ma inne zdanie :(

Mam ochotę zaszyć się w mysiej norze.Odkąd zaczelam budowę ciągle tylko boksuję się z jakims koniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...