Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mysza dzieki za odpowiedz

Mi sie podoba ta co masz Ty ale moj maz chce ta brazowa Niestety, mysle ze stanie na tym co ja chce hahaha Jak zawsze

brązowa jest też bardzo fajna, ale dobrze by bylo dać jej takie tło, zeby turkusowo-kobaltowe "żyły" wyciągnąć.Baardzo ciemna i chłodna podłoga zrobiłaby swoje.Zresztą sama popatrz co się dzieje z kolorami:

http://img819.imageshack.us/img819/3420/kolorybrown1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że chcesz ten dół zabudowy gk w wiatrołapie dać biały - będzie fajniej, ten szary jakoś tak przyciągał uwagę :)

wieeem, to klapa totalna.W zamyśle góra też miała być szara, ale się okazało, ze farba z płytkami się pogryzła i to mocno.W międzyczasie zle nam podłączono szufelkę i trzeba było na dodatek wyciąć w kartonie dziurwę. No i ten stan rzeczy jest do dziś:)..i straszy na wejsciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jatoba prezentuje się wspaniale :D widać ogromną różnicę z tym, co było poprzednio

 

z panów od drzwi jesteś zadowolona ? mogę u nich zamawiać swoje ?

 

prrrrrrr, czekaj parę dni, az skończą. Juz teraz nie wystawiam opinii przed końcem:) Mogę polecić Pana Metaloplastyka.Wykonane z niemiecką dokladnością. Wszystko przyjechało do wkręcenia na śruby, nie było żadnego syfu i latających po chałupie opiłków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się: dlaczego nie wyobrażasz sobie białej podłogi w łazience???

mam już drugą łazienkę z białą podłogą i nie widzę jej wad...

mimo, ze u mnie towarzystwo ciemnowłose raczej

no cóż, to chyba stereopyty:Pczy jak się tam to mówi;)

Też miałam kiedyś w łazience białą podlogę i nie narzekałam, a jeszcze takich fug dobrych nie było jak teraz i raz na czas szczoteczką trzeba było potraktować. Dzisiaj są duże formaty kafli, na cienkie fugi i nawet jak taka fuga zszarzeje to guzik widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram szczękę z podłogi :) Piękna balustrada, drzwi z listwami wyszły bosko!!!!! Kiedy montują resztę drzwi???Bo wiesz....

też bym chciała to wiedzieć Monia. Mieli być w środę albo w czwartek, ale coś czuję przez kości, ze jakiś snieg ich zblokuje.Jak coś bede wiedziała to dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I git Kasia. :)

 

Mysza, Ty to jestes, ledwo wrocilas, a tyle fermentu tworczego. :D

zebym się od tego fermentu nie przekręciła ;)

nie miałam się do kogo wygadać, to teraz sprężyna w moim kołowrotku szaleje na wysokich obrotach. Nie bój się za dzien może dwa będę juz pracowała stabilnie:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...