Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jejku, ile już wpisów. Zaś nie będę mogła nadążyć :)

A na nowych zdjęciach wszystko wygląda super.

Jak już będziesz pewna co do drzwi to ja też poproszę o namiary.

Ja teraz szukam zewnętrznych i jestem przerażona czemu te najprostsze są najdroższe?

Betko nie koniecznie. Od polecanych na forum stolarzy dostałam wycenę 3 tysie za drzwi białe. No piórka mi opadły. To tyle co u Klimka. Mam za pół tego.Dam znac jak skończą czy cena idzie z jakością:)

Też Cię kocham Malciu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszek jak Cię nie było to nie było ale jak wróciłaś to z hukiem i przytupem:lol2: ale po prostu bajecznie masz te białe proste drzwi idealne są, podłoga dopieszczona, balustrada no i ta mozaika pod prysznicem niezmiennie wyrywająca mnie z butków:) i domagam się dużo fotków;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko wreszcie można pooglądać fajne klimaty :) , pięknie :)

 

no co Ty Miko, ja osobiście widziałam podczas swojej nieobecności parę fajnych zdjątek na forum, moze nawet fajniejszych i szykuje się kilka bardzo udanych domów:)

Wusiątko, przecież ta mozaika na zdjęciu wygląda bleee, a "zółte" kafle przy niej jeszcze bardziej bleee.Mam nadzieje, ze patrzysz oczami wyobraźni:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, dopieściłam sama jak usłyszałam cenę za dopieszczanie.Masz olejowaną? Co jej dolega?

 

Olejowaną. Chcę zrobić pielęgnację, bo wygląda kiepsko po usuwaniu kleju, którym upaprali ją parkieciarze. Olej pielęgnacyjny producenta podłogi się nie sprawdził, kupiłam inne ( firmy LOBA dwa rodzaje) i muszę sprawdzić na próbce, czy się nie pogryzą. Ale na jednym z nich ( tym twardszym, którego bym wolała) zalecają przetarcie beżowym padem - czy może trzeba jednak maszynę skombinować? Problem, że powierzchnia jest spora... Usługi nie wezmę, cena jest zaporowa ( po jednym razie można kupić maszynę na własność :bash:) Robiłaś ręcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olejowaną. Chcę zrobić pielęgnację, bo wygląda kiepsko po usuwaniu kleju, którym upaprali ją parkieciarze. Olej pielęgnacyjny producenta podłogi się nie sprawdził, kupiłam inne ( firmy LOBA dwa rodzaje) i muszę sprawdzić na próbce, czy się nie pogryzą. Ale na jednym z nich ( tym twardszym, którego bym wolała) zalecają przetarcie beżowym padem - czy może trzeba jednak maszynę skombinować? Problem, że powierzchnia jest spora... Usługi nie wezmę, cena jest zaporowa ( po jednym razie można kupić maszynę na własność :bash:) Robiłaś ręcznie?

 

recznie-prawie 200 metrów podłóg, dwa razy. Pokaż mi zdjęcie swojej podłogi Basiu.z jakiego drewna masz podłoge?

Jesteś pewna ze na posadzce jest klej?Nie schodził przy drapaniu?Nie wiem, jak on się utwardza z czasem, ale ja na swieżo zrobionej podłodze wydrapałam go do czysta z dębu-tylko, ze on był jeszcze wtedy lakierowany.

Edytowane przez 78mysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...