Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ty co, juz u nich wyceniasz? to ci Lidka!;)

szkła robiła inna firma, wszystkie lustra, ścianki działowe, kabiny i szybki

Czesc Mohażko, dziękuje slicznie

jeszcze nie wyceniam, ale przydybałam panów jak montowali drzwi wejściowe u MoniC i wtedy z nimi rozmawiałam :)

ale jak się dobrze spiszą u ciebie, to wtedy do nich kolnę i zrobię wycenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz dotarlam do internetu. Mysza drzwi sa cudne az zaluje ze nie zrobilam takich a zreszta wszystko u ciebie mnie powala, wszystko pieknie ze soba wspolgra, czasami zaluje ze nie wykanczam domu dopiero teraz jak mi sie gust pozmienial troche :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym chciała zeby mi ulzyło więc się przyznam do czegoś- nowy dom byłby zupełnie inny:rotfl:

Dziewczyny to jest tak: ja urządzałam od podstaw ze 4 lata temu mieszkanie-juz powoli łapałam bakcyla i wiedziałam, ze urządzanie jest dla mnie wazne samo w sobie, ale z całego procesu tworzenia wiedziałam jeszcze mniej niż teraz. No i tak sobie myśle, ze jedyna zasada, której trochę się juz nauczyłam na tamtym przypadku to:

"bądz konsekwentnym".wydaje mi się, ze jest to najtrudniejsza zasada na świecie i każda z nas wie co to znaczy i dlatego tyle Właścicielek pięknych domów ma takie wewnętrzne "fuj" odnośnie niektórych...trzeba to sobie powiedzieć detali, na które mało kto zwraca wogole uwagę, a jeszcze mniejszą wagę przywiązuję. Jednakże nasze dążenia wzwyż nie pozwalają się cieszyć wystarczająco trafnymi formami, które same wybrałyśmy, tylko skamleć nad pierdułami.

Oczywiście uważam, ze to skamlenie jest bezcenne, ponieważ uczymy się przy tym, ze następnym razem musi być bardziej i bardziej konsekwentnie-to jedyny sposób, na stworzenie wyjątkowego wnętrza-nie ważne w jakim stylu

A teraz idę sie napić kawy, bo coś mi na mózg padło z tymi wywodami:) dzień dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuje zrobic badanie kamera termowizyjna mojego domku. googlujac widze, ze robilas takie badanie, ale nie wyrzucilo mi namiarow na danego speca.

czy moglabys sie podzielic takimi namiarami?

dziekuje z gory

 

robiłam u Maloberta-to była jakaś okazyjna szalona objazdówka-jednakże analiza tych zdjęc należała do każdego uzytkownika. W sumie to chyba lepiej zrobić sobie obrzęd gromniczny-pokazuje wszystko dokładnie jak kamera-tyle tylko, ze nie widzi się "obrazka" i trzeba zaufać świeczce.Więcej jak 4 stówy bym za termowizję juz osobiście nie dała i to z gotową analizą-i tu problem-bo kamera droga jak diabli -wiec ktoś mnie może zlinczować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kobieta zmienną jest i nie lubi rutyny:), a na zdjęciach wszystko wygląda tak ładnie

 

AAaa, kupiłam w ikei fajne lampy-półki liniowe.Jakby ktoś potrzebował to najdłuższe są 100cm i dają dobre światło. Smiałam się, ze ikea wyprodukowała coś specjalnie dla mnie-potrzebowałam dokładnie coś takiego do kuchni nad zlew. Tak więc zajrzyjcie na serię godmorgon w oświetleniu

tak sie swiecą w mojej niekończącej się kuchni:

http://img339.imageshack.us/img339/1084/kuchniapki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycha superaśna ta lampa.

 

Ja pomału przekonujęsię do białej kuchni ale chyba mąż tego nie łyknie :).

 

Bo właśnie najbardziej podoba mi się zestawienie szare podłogi i ściany a między nimi białe szafki z drewnianym blatem. I ogólnie te kolory będą u nas królować. Zastanawiam sie nad parapetami wew - drewniane czy grafitowe.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...