Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziekuje slicznie za namiary do goscia z kamerka.

milego i cieplego dnia zycze

 

bardzo proszę. Ciepły dzień nam dzisiaj nie grozi, ale może będzie miły:)

Znowu sypie z nieba

Małgos idz idz-cenowo też lepsiejsza niż firmówki liniowe

Monia ja bym optowała za grafitowymi, choć sama zdecydowałam sie na parapety w kolorze okien-z szarego blatu ikeowego wyszły za grosięta.Wziełabym też na Twoim miejscu także grafitowy blat kuchenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna polkolampa!! a ona ma jakis kabelek czy tak sama z siebie swieci:D? chociaz perpetum mobile podobno nie istnieje:)

 

ja bym chciala budowac jeszcze raz...i zabrac sie za wykonczanie jeszcze raz..i wygrac lotto, by moc wykonczyc tak jak ja chce...

 

ide sie napic herbaty...

 

Majko nie grzesz!

Możesz nie wierzyć, ale wcale tak dużo nie dołożyłam do wybudowania domu w tym stanie po sprzedaży 4 razy mniejszego(a z garażem prawie 5) mieszkania w Pruszkowie.

I ciągle jestem do przodu w porównaniu z 80cio metrowym mieszkaniem w Warszawie w stanie deweloperskim.

Lampa oczywiście ma kabelek-montaż nie należał do najprzyjemniejszych rzeczy, które robi sie w życiu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam i raczej nie będę miec:)

 

W końcu znalazłam kogoś kto nie ma i nie chce mieć :) Bo ja też chyba nie chcę, ale może nie mam racji? w tej chwili nie mam, ale nie miałam na to wpływu, w poprzednim mieszkaniu użyłam wyciągu kilka razy, denerwował mnie ten hałas. A teraz miałabym pewnie problem, jak zrobić, żeby okap nie był widoczny. Tylko że mogłam inaczej zaplanować układ szafek, tak jak mi kiedyś radziłaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka rób zdjecia-dużo zdjęć tej burzy

Martuśia dzięki-ale wiesz jak to jest moja mozaika w łazience czeka juz miesiąc az ją ktoś dotknie-jakoś tak nie mogę się zmusić. Nie chce mi się babrać w kleju.

Małgos nie wiem, czy trend czy nie trend z tymi okapami i ich brakiem-w bloku miałam dziadowski i uruchomiłam ze dwa razy, potem na mieszkaniu świadomie zrezygnowałam i nie żałowałam, a teraz, moze by mi siadł jakiś ładny, ale to kosztuje, a okap dla okapu-jesli się z niego nie korzysta to tylko kurzołap zbędny:)

parapet na pojedyncze okno 180 cm długi kosztował mnie 100 zł, a można i taniej wybierając np blat pragel, albo kupujac blat u producenta

Anetko bardzo mi schlebiasz, dziękuje

Mazo pokaż mi układ mebli w kuchni

Maju pokaże zdjęcie, ale na nim guzik widac-oprócz tego ze kuchnia rozbabrana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no w zasadzie to nie ma co pokazywac-ta pólka składa się z szyny, którą dokręca się do ściany i z półki własciwej, która zaskakuje na tą szyne-klik-klak-tylko z tym klik był problem, bo kabel w szynie był nieposkromiony i trzeba było zdjąć wstępną izolację z niego. Cała filozofia:D

Szyny oczywiście nie widac po montażu półki

kurcze na zdjęciu zakrzywiłam czasoprzestrzen;)

http://img522.imageshack.us/img522/8468/lampat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas łazi za mną coś w tym stylu tylko górne szafki białe...

 

[ATTACH=CONFIG]32452[/ATTACH]

http://forum.muratordom.pl/images/misc/pencil.png

 

ta kuchnia jest piękna i oryginalna-nie licząc podłogi. Popatrz jak wygladaja białe szafki:

http://img259.imageshack.us/img259/2541/monikar.jpg

 

Betko juz idę zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...