Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyjedz do mnie przed swietami jak wszyscy beda kapuste gotowac. :stirthepot: :lol2:

 

Małgoś żeby nie było czuć kapusty to naprawdę musi być super sprzęt a niewiele takich u ludzi widziałam i wiem, że niewiele osób takie kupuje. Kilka razy w roku mogę to znieść. Zresztą wolalam w bloku jak na klatce czuc było kapuste czy co piątkowe ryby niż...... szczyny na parterze czy zapachy ze zsypu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś żeby nie było czuć kapusty to naprawdę musi być super sprzęt a niewiele takich u ludzi widziałam i wiem, że niewiele osób takie kupuje. Kilka razy w roku mogę to znieść. Zresztą wolalam w bloku jak na klatce czuc było kapuste czy co piątkowe ryby niż...... szczyny na parterze czy zapachy ze zsypu ;)

przedswiąteczne zapachy w domu sa koniecznością. musi walic grzybami kapustą, rybą, pierożkami, chemią i wogóle wszystkim oprócz spalenizny!Potem włączamy wentylacje na maksa i mamy swieżość przy stole. Przynajmniej ja sobie nie wyobrażam inaczej:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś żeby nie było czuć kapusty to naprawdę musi być super sprzęt a niewiele takich u ludzi widziałam i wiem, że niewiele osób takie kupuje. Kilka razy w roku mogę to znieść. Zresztą wolalam w bloku jak na klatce czuc było kapuste czy co piątkowe ryby niż...... szczyny na parterze czy zapachy ze zsypu ;)

 

Na szczescie tych drugich atrakcji jestem pozbawiona. :) Za to jesli chodzi o kuchenne to wali caly rok, bo u nas wentylacji w zasadzie nie ma. Nie mialabym nic przeciwko niemaniu okapu prawde mowiac i zaczelam sie nad tym zastanawiac, skoro mowicie, ze nie ma sensu, tylko musialabym istniejacu wylot rury czyms porzadnie zatkac, bo od sasiadow nieraz tak leci, ze mozna pasc trupem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma sensu mieć okapu????

 

to nie tak, ze nie ma sensu i juz.Są ludzie, którzy korzystają z tego wynalazku i potrzebują go. Moze mają mniejszą tolerancję na zapachy, nie wiem. Nie da się uogólniać i nie ma takiej konieczności. W moim subiektywnym odczuciu okap w moim domu jest zbędny, a kto inny powie, ze życ bez niego u siebie nie może:)

Monia jest taki blat:

sprawdz go pod swoim kątem:

http://www.ikea.com/PIAimages/73031_PE189316_S4.jpg

i fronty nexus sredniobrązowy

http://www.ikea.com/PIAimages/0101753_PE245668_S4.JPG

i abstrakt szary:

http://www.ikea.com/PIAimages/0098733_PE239979_S4.JPG

sprawdz na zywo jak te trzy rzeczy się komponują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałabym Ci śmiecić, ale skoro prosisz :) :

 

http://lh6.ggpht.com/_PeEOBxPQJMY/TA3pd0pRnDI/AAAAAAAAD1I/RbvRWx9PYAw/s800/rzut%20kuchnia%2010.jpg

 

http://lh3.ggpht.com/_PeEOBxPQJMY/TA3pRe08iaI/AAAAAAAAD0o/pjn5BMxWjDM/s800/rzut%20kuchnia%205.jpg

 

Na ścianie nad zlewem będą 3 zwisające lampki, jakieś retro.Zabudowa lodówki nie jest dopracowana. Zastanawiam się też nad szafkami nad płytą - czy niskie czy wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to ten biały za bardzo świeci

 

al e przyznasz, ze z szara podłogą robiłoby sie "pudełkowato troche"? Z drugiej strony fakt jest taki, ze stalowe sprzęta świecą mniej niż ta biel. Moze dlatego ze to jest biały paintowy kolor, bez uwzglednienia operacji światła?może te szafki powinny być w takim stalowym kolorze?nie wiem, tak sobie tylko mysle na głos:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko - tak przy okazji zielonkawego odcienia affrona (przestraszyłam się :)) - wiesz może (Ty byś nie wiedziała?!) jaki symbol ma Twoja szara farba w hallu? Bardzo ładna szarość i domyślam się, że perfekcyjnie dobrana do płytek :)

Mazo ja nie lubię się walic w głowe przy plycie, ani przy zlewie, dlatego nie mam górnych szafek, a jedyne co sa to widzą tak wysoko, ze każdy jak przychodzi to pyta, czy wogóle z nich korzystam.

Mazo, moja farba w hallu bynajmniej nie jest idealnie dobrana do koloru płytek.mam kolory głownie z palety 499 tikkurili, ale to jest za przeproszeniem possss.rana numeracja, bo to ze farba jest o ton jaśniejsza czy ciemniejsza to nie znaczy ze ma takie same komponenty barwnikowe.wylize pozniej na strych-może uda mi sie coś zczytać z tych moich opakowań, bo w swoim magicznym zeszycie orientowałam sie dobrze, ale do czasu.Mam w nim wypisane chyba z 50 różnych kolorów farb, które potrafiłam wskazać o każdej porze dnia i nocy-no ale wiadomo, mózg sie czasem czyści ze śmiecia:)

Affron nie jest az tak zielonkawy jak myslisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

al e przyznasz, ze z szara podłogą robiłoby sie "pudełkowato troche"? Z drugiej strony fakt jest taki, ze stalowe sprzęta świecą mniej niż ta biel. Moze dlatego ze to jest biały paintowy kolor, bez uwzglednienia operacji światła?może te szafki powinny być w takim stalowym kolorze?nie wiem, tak sobie tylko mysle na głos:)

 

no prawda...chociaż z drugiej strony moze wystarczyło by żeby coś było błyszczące a cos inne matowe...też tak tylko głośno myślę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prawda...chociaż z drugiej strony moze wystarczyło by żeby coś było błyszczące a cos inne matowe...też tak tylko głośno myślę...

 

a ja sobie tak mysle, ze ten aspekt można zostawić na koniec jako "broszkę" do kompletu. Tu powinno być "coś" pisane z dużej litery Ce ;)jak wisienka na torcie, coś co wpuści kuchnię do salonu...tak sobie głośno myśle i mysle

 

Mazo, to nie bedzie żaden kłopot, bo mam inny szary idealny, który Ci spisze zebys sobie sprawdziła. Dobrze, ze mnie ktoś kopnie na góre, bo może w końcu wezmę się za jakąś organizację tej swojej budowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...