Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anju dziękuję pięknie

Kasia, fuge mam z ceresitu aquastatic -grafit.Nie imregnowałam.Moja fuga łapie jasny brud i nie jest taka ciemna jak w zamierzeniu(ale było sporo gipsowania ostatnio i nie dało się jej uchować), ale jakoś mi to za bardzo nie przeszkadza przy jej grubości.Kiedyś kupię pisak i pomaluje ją na czarno.Jak msz grubsze fugi niż jedynka, to chyba najlepiej użyc jakiejs fugi epoksydowej- czarna ma głeboki kolor-tylko z nią się trzeba trochę pobawić-niedokładność ułożenia nie wchodzi tu wogóle w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj myszko.Ja też podglądałam Twoje poczynania z uwagą i u mnie będzie tak samo szaro jak i u Ciebie.jedynym wyjątkiem ma być WC. Co śądzisz o takim połączeniu?http://www.granitonline.pl/assets/galleries/75/forest_green_kopia.jpg http://www.nowa-gala.com.pl/var/data/img/8443/thumb.JPEG

Cała jedna sciana byłaby to płyta granitowa forest green a cała reszta płytka magma czarna o wym 120cmx60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszko przyszłam do Ciebie jako miłośniczki z Phalaenopsis ‘Royal Family’, moje niebieskie zboczenie nie pozwoliło mi przejść koło niego obojętnie, a że małż poczuwał się z zaległym prezentem, to stałam się posiadaczką takiej niebieskości :D:D

 

[ATTACH=CONFIG]32553[/ATTACH]

Gosia zeznawaj natentychmiast gdzie co i jak.On jest naprawde az taki niebieski?No cudo cudo cudo-tu sie slinię do monitora i podstawiam szklankę pod brode co by mi się laminat ze stołu nie odkleił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj myszko.Ja też podglądałam Twoje poczynania z uwagą i u mnie będzie tak samo szaro jak i u Ciebie.jedynym wyjątkiem ma być WC. Co śądzisz o takim połączeniu?http://www.granitonline.pl/assets/galleries/75/forest_green_kopia.jpg http://www.nowa-gala.com.pl/var/data/img/8443/thumb.JPEG

Cała jedna sciana byłaby to płyta granitowa forest green a cała reszta płytka magma czarna o wym 120cmx60

czółko Agi

samo połączenie fajne- ale duza płyta z foresta może wyglądać bardzo fajnie albo bardzo agresywnie, ciężko i męcząco. Wszystko zależy od pomieszczenia.Za mało danych na wejściu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia zeznawaj natentychmiast gdzie co i jak.On jest naprawde az taki niebieski?No cudo cudo cudo-tu sie slinię do monitora i podstawiam szklankę pod brode co by mi się laminat ze stołu nie odkleił

 

zajrzy do mojego dziennika, masz tam więcej fotek, kupione wczoraj w LM za niecałe 60 PLN :eek: (to zaległy prezent ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wczoraj wieczorem pomyslalm, ze jak dobrze, ze jestes....znowu moge cos od Ciebie podpatrzec:D

 

Jatoba w lazience wyglada pieknie:D....nie myslals o otworzeniu wlasnego interesu? Teraz sama wiesz wiecej niz co niektory majster:cool: jak doprowanic drewniana podloge do stanu uzywalnosci:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wczoraj wieczorem pomyslalm, ze jak dobrze, ze jestes....znowu moge cos od Ciebie podpatrzec:D

 

Jatoba w lazience wyglada pieknie:D....nie myslals o otworzeniu wlasnego interesu? Teraz sama wiesz wiecej niz co niektory majster:cool: jak doprowanic drewniana podloge do stanu uzywalnosci:yes:

 

o nieeee, żeby potem po mnie jezdziły takie spretensjonowane klientki co to im sie w doopach poprzewracało jak ja? never.Zresztą ja wiedzy mertyorycznej swoim majstrom nie zarzucałam, i wcale nie próbuje się z nią równać,a pozatym juz wszystko nie ważne.Nie chce przechodzić kolejny raz przez te same nerwy. Najlepiej jak człowiek sobie zrobi sam.Nie pierwszy raz, włożenie własnej pracy i wyczucia daje lepsze rezultaty jak widać niż praca zawodowa:D

Majko podglądaj ile wlezie. pokazuje własne wnetrza po to, zeby każdy mógł podpatrzeć, czy tak jest dobrze, czy zle i ocenić wg własnego mniemania.Tak jak ja podglądałam kiedyś (i dalej podglądam)poczynania innych ludzi. To bardzo przyjemne zajecie zresztą.Uniknełam przy tym wielu błędów, a te co ja popełniłam też wskazuję, zeby komuś było łatwiej

 

czesc Nituśka:DMiło Cię widzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc:)Straszny ruch u Ciebie:D Dzieki za opinie nt kominka (chyba sie zaczynam do niego zrazac :p) Mysia jesli pamietasz to napisz na ktore kominki zworcilas jeszcze uwage po zakupie swojego.Moze nie ogladnelam jeszcze wszystkiego ;)Powiedz mi jeszcze czy jestes zadowolona z szyby vis a vis i czy drugi raz tez bys taki kominek kupila?Mam podobny uklad (kominek miedzy kuchnia a salonem) i czasem zastanawiam sie czy faktycznie warto pchac sie w te dwie szyby.Nie wiem czy wyglad płomieni przez to ze nie ma "tylnej" scianki nie jest bardziej "anemiczny" Z kuchni i tak nie bede wpatrywac sie w ogoen jedynie co do mnie przemawia to to ze sciana z takim wkladem jest lzejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc:)Straszny ruch u Ciebie:D Dzieki za opinie nt kominka (chyba sie zaczynam do niego zrazac :p) Mysia jesli pamietasz to napisz na ktore kominki zworcilas jeszcze uwage po zakupie swojego.Moze nie ogladnelam jeszcze wszystkiego ;)Powiedz mi jeszcze czy jestes zadowolona z szyby vis a vis i czy drugi raz tez bys taki kominek kupila?Mam podobny uklad (kominek miedzy kuchnia a salonem) i czasem zastanawiam sie czy faktycznie warto pchac sie w te dwie szyby.Nie wiem czy wyglad płomieni przez to ze nie ma "tylnej" scianki nie jest bardziej "anemiczny" Z kuchni i tak nie bede wpatrywac sie w ogoen jedynie co do mnie przemawia to to ze sciana z takim wkladem jest lzejsza.

 

Kakusku teraz Ty bidna, niepewna, zagubiona:)

Tak, jeszcze i sto razy kupiłabym kominek dwustronny-ładowanie od kuchni, podziwianie z dwóch stron. Bajka, uwielbiam kominek dwustronny. wiesz?

Co do firm, to nie zastanawiałam się zbyt długo i jak znalazłam na allegro dwustronny kominek w cenie, która nie powaliła mnie na kolana, to za 5 minut był mój. Zobacz jeszcze te kominki co są na częsciach spartherma montowane-ceny niższe, jakość ta sama, ale ja nigdy nie pamiętam tej firmy- to Markotka będzie wiedziała-ona zawsze to wie.A to mcz Ci się nie podoba, co Mario ma?

anemiczny płomien? a toś wykoncypowała Kochana:rotfl:

co do szyby to cóz, moja trochę się smoli, ale nie jest to, az taka tragedia, jak w momencie wyboru kominka.:)

A na co zwrócic uwage?

na szczelność kominka i na przekroje rur.Ty bedziesz miała rekuperator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...