Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Mila mi się marzy, ale koniecznie z gilotyną, bo ani jędzyą , ani jędzorem kominka sobie nie będę zabrudzać, ale ich zakute łby wcisnąć wcisnąć i szybkę opuścić, jakoś przeżyjemy ja i kominek

 

to może ja zadzwonię do tego swojego metaloplastyka, zeby Ci coś ładnego wystrugał na tą specjalną okazję.A będzie można przynieść popcorn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A Twój metaloplastyk to sąsiad mojego stolarza :)

 

sugerujesz,że szybka w Mili ma być od dołu na ostro zakończona ;)

 

a o colę się sama postaram :D

e tam zaraz na ostro, ma być zakończona akuratnie, zeby się za szybko nie skończyło widowisko.

A metaloplastyk mówi ze ma dwóch stolarzy-jeden mobilny, drugi nie i obaj dobrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja serio z tym stolarzem, robił mi drzwi wejściowe i jak kiedyś dojdzie do wewnętrznych, to też mi zrobi....oczywiście jeśli już nie będzie na emeryturze (bo obecnie tak po 30 jest ;) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo nie mobilny , projekt przesłałam mu e mailem, a drzwi odbierałam sama :D

Za to ceny...2/3 tego co mi w mojej okolicy śpiewali...a przy okazji - pstrąg na Podhalu......mniammmmmmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi nic o Turbaczu nie mów :oops:

 

to kiedyś przy wódce opowiem :oops: ;)

 

zgoda.

A ja się bałam, zastanawiałam czy na darmo kasy nie wydałam, czy nie buczy, nie drynda, czy aby nie za srebrny, ale już bym go nie oddała.Jak wsadzam głowę do kominka i czuje jak tam pizducha i na swój komin gazowy jak podcieka, to uważam, ze dobrą decyzje podjełam, ze więcej kominów nie mam .:)

 

czesc Rasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycha za wcześnie wstałam bo doczytałam że ten apartament co mi go ofiarujesz z dostępem do koryta ma być:rotfl:

 

taaaak dostęp do koryta też będzie i bedziesz też miała bezpłatnie udostępniony kawałek nieba do oglądania;):cool:

Kurcze, ale dzisiaj to dopiero zasypało nam okolicę:)Wariactwo jakies.chyba rzucę kable z prądem na dojazd, albo ognisko rozpalę.

Do roboty mi się nie chce dzisiaj brac, a mam taki projekt ze się flaczki mieszają na samą myśl:(

Dobrze, ze juz czwartek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...