Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

No i to jest właśnie fajne Markotko, ja już mieszkam, ale przyznaje, że forum było dla mnie niezastąpionym źródłem inspiracji.Zresztą zostało jeszcze dużo do wykończenia, ale po wprowadzeni jakoś ten początkowy power budowlany jakoś minął:( A i na finanse trzeba troszkę poczekac:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

co do urządzania to ja pokupiłam ramki, plakaty i inne duperele z zamysłem, ze powyciągam jak się już grube rzeczy skończą i wiecie co? Zaczełam mierzyć i nagle mi się odwidzialo wszystko-znaczy ładnie wygląda, ale jakoś tak mi się wydaje, ze to jest najnormalniej w świecie zbędne i mi do życia nie potrzebne.Lubię swoje gołe ściany, no.

Tak więc te wszystkie gadzety lezą na kupce w garderobie i czekają nie wiem na co.Co więcej, jak uwielbiam zielenine, tak nawet jej bym się z domu pozbyła-tak żałuję, ze jednak nie doprojektowałam tej oranżerii, moze kiedyś-w sumie tarasy zrobiłam na wszelki wypadek zadaszone...moze....a może nie.chyba też juz się przesyciłam-nie myślałam, ze mnie to kiedykolwiek dotknie;), a jednak

ponoć jaki człowiek takie wnętrza- zaczynam się bać tego powiedzonka i to tak na serio :rotfl: białooooo i pustooooooo, buuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie pocieszyłyście, bo aspekt ile już wydałam jest też dla mnie porażający. Ostatnio najbardziej mnie boli ogrodzenie i kostka, i jak pomyślę "Ile na to wydałam" to robi mi się słabo. Gdyby nie było to niezbędne, praktyczne i wpływające na bezpieczeństwo otoczenia-zdecydowanie preferowałabym piękne umeblowanie domu lub przynajmniej salonu. Niestety będzie to musiało jeszcze uffff poczekac. Irmo-przy okazji, jeżeli wolno mi zapytac, czy masz może pomysł na praktyczne siedzonko do 7 metrowego wiatrołapu, coś w stylu nowoczesnym? Co Wy dziewczyny planujecie do siebie do wiatrołapu? Ja na razie rozbieram się w salonie, a nie jest to najlepsze rozwiązanie:( Widziałam fajną ławeczkę u Efi, która wskazała mi link, tylko tamta cena (ok.2500) jest dla mnie nie do przejścia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo, jesteś bokska-chciałam powiedziec-lubie to co Ty, ale to trochę głupio. Twoje wnętrza są wg mnie przepiękne-proste i z klasą ( żeby nie było, że słodzę-sama prawda). Zresztą moje płytki aparici w jednej z łazienek-to inspiracja zaczerpnięta z Twojej budowy.Te pufy są świetne i cena przyzwoita-ide oglądac. Sorki Myszko za prywatę, ale u Ciebie jest zjazd samych fajnych babek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

May, no bo najpierw się robi wszystko, zeby "ocieplic" dom, a potem odpala kominek i myśli, ze juz ciepła więcej nie potrzeba. Ja to mam przy firankach i ramkach, kwiatkach i lampach zawsze taka wizję, ze bede to godzinami czyściła, a potem co- i tak kupuję i przywlekam do domu.tylko nie ma komu tego poczyścic, a kurzu nie cierpię okrutnie, tak wiec z roku na rok wszystko coraz głebiej w szufladach ląduje.

Irma, no własnie problem jest z zamawianiem, bo mi się nie chce juz dumac nad swoim mieszkaniem, że tak powiem-chętnie zmieniłabym otoczenie i pozamawiała coś w innych kolorach przez chwilę, a nawet w innym stylu

Chociaż "barcelona" jest też swoiście pikowana i ją bym prędzej zaadoptowała;)Siedziałas kiedyś w tym fotelu? Wygodny jest?

 

Arniśka buziolki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedalej jak wczoraj siedziałam w salonie i tak patrzyłam na te wszystkie braki. Przydałyby się stoliki i lampy stojace przy kanapach, komoda albo konsolka za kanapą, jakieś ozdoby, moze ceramika, fotele (własnie Barcelona!) na ściane w holu..... Zasłony nowe, dywany czy skóra. Zagłowki miałam ruchome do kanap zrobić, skóre na podłoge.... jeju ale tego jest. ....

Ale nie mam ciśnienia na to wszystko, nie zależy mi. Dobrze sie mieszka i bez tego.

Wczoraj za to był facet do wykończenia strychu. Jak uzbieram kasę to wiosna wchodzi ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo Maylandko, to Ty masz juz wszystko przemyślane.Ja to nawet nie tykam salonu i nie mam na niego pomysłu. Kupiłam w ikei 2sofy za 3 tysie łącznie i jestem happy i dopiero jak koleżanka do mnie weszła to mówi: ale sofy to może sobie lepsze kiedys kupicie, moze skórzane, to mi ręce opadły.Tak naprawdę to nie chce miec aż takiego wymuskanego domu jak z katalogu mebli i jakoś mi te moje filcowe sofki nie przeszkadzają. Sa proste , mają nózki troche nie przypiął ni przyłatał do podłogi, ale jest gdzie usiąść- jak się ma chwilę.Szafki tylko bym zaprojektowała pod tv-bo mam wnerwiającą pólke z ikei, z której wszystkie szpargały wyłażą i szafkę pod akwarium-ale to juz mus, bo ta zaczyna się sypać. Może mi ktoś pomoże z kolorami, bo sie waham. Biała za monotonna, dębowa-nie wiem czy z zielenią akwarium będzie jej dobrze.Powklejam swoje kolaże i popytam Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...