Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aaaa pod tv to i ja mam Ikea, najtańszą Beste. Ale.... myśle, zeby dokupić drugą taką samą, skęcić je i dać nad nimi jedną taką długą, drewnianą, ładną półkę na nogach (jak ława/konsola).Moja Besta jest całkiem ok ale za mała na taką duzą ścianę i chciałabym to jakoś "rozciągnąć" bo teraz proporcje sa ni w 5 ni w 10.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa pod tv to i ja mam Ikea, najtańszą Beste. Ale.... myśle, zeby dokupić drugą taką samą, skęcić je i dać nad nimi jedną taką długą, drewnianą, ładną półkę na nogach (jak ława/konsola).Moja Besta jest całkiem ok ale za mała na taką duzą ścianę i chciałabym to jakoś "rozciągnąć" bo teraz proporcje sa ni w 5 ni w 10.

 

besty są ładne, bardzo mi się podobają proporcje, tylko to wykończenie korpusu troche kuleje- faktycznie jakis blat by się na to przydał.W stylu konsolka malm z obciętymi nogami i bez szuflad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciala z debu cos jak ma editta taki olejowany i polaczony z czyms czarnym

mi się stoliki Editty też bardzo podobają, ale nie wiem czy będę wtłaczać więcej czarnego do pokoju.U siebie widzę taką prostą wiszącą, długą, niską szafkę z szufladami na płytki żeby wręcz wygladała jak masywna półka, a nie typowa szafka

Nie wiem tylko jaki koor ma miec akwarium, bo nie chciałabym zeby i to i to było dębowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko zrób tak jak radzi mayland.Fronty w kolorze ścian bez połysku otwierane na dotyk. A szafka pod telewizor baaaaardzo moja (oczywiście w planach).Tylko mąż ma inne zdanie .Nie chce się zgodzić na brak półeczek otwartych na sprzęt :-( A lampy gluciki to gdześ Ty znalazła? i za ile ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko zrób tak jak radzi mayland.Fronty w kolorze ścian bez połysku otwierane na dotyk. A szafka pod telewizor baaaaardzo moja (oczywiście w planach).Tylko mąż ma inne zdanie .Nie chce się zgodzić na brak półeczek otwartych na sprzęt :-( A lampy gluciki to gdześ Ty znalazła? i za ile ;-)

lampy są frandsena, ale nie ma ich juz w sprzedazy, kupiłam ostatnie dwie:(, a miałam ochotę na trzy. Nuszę jeszcze dokoptować im dłuższe linki, bo mnie denerwuje, ze wiszą az tak wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno bez relingów czy uchwytów, otwierane dotykowo. Fronty zlicowane, montowane wewnatrz korpusu nie na wierzchu.

Mi nie przeszkadza taki kuchenny charakter. Zresztą sama bym na takie określenie tej zabudowy nie wpadła.

 

uchwytów w tej szafce nie będzie na 100%

Niestety fronty będa montowane na korpusie, dlatego musze dokładnie opracować wygląd tegoż ustrojstwa, zeby wydawało się ze korpusu nie ma;).Przeraza mnie zdejmowanie akwarium ze starej szafki, więc mysle nad tym co by juz zostawić ten dól i tylko fronty mu dorobić nowe. Dół skryś pod cokołem jak na scianie.Dobrze by było, gdyby był deczko cofniety względem czoła zabudowy.Największy problem bedzie ze zlicowaniem zabudowy z przyległą scianką- a tam jeszt jeszcze luz-bo wneka parę cm szersza od akwarium-to co dokleiłam na lewo od szkła na wizualce:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...