Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A mnie się podoba to drewno w łazience w brodziku:

http://www.lazienka.com.pl/foto.php?id=/var/www/html/files/lazienka/foto/artykulFoto/8057

Ty na pewno będziesz wiedziała jakie drewno się do tego nadaje albo czy można kupić czy zamówić takie podkłady.

Tylko czy to jest praktyczne?

 

oj nie wiem czy bede wiedziala. Drewno w kabinie to generalnie grząski temat. Ze wszystkiego to teak jest zdecydowanie najodpowiedniejszy. Jak ja bym robiła drewno w brodziku to bym kombinowała tak, zeby brodzik wylać niżej, obłożyc folią w płynie dokładnie i na to na legarach ze szczelinami deski teakowe, ze spadkiem do odpływu-zeby woda nie stała na nim. Dokładnie jak się robi na tarasie. Takie drewno będzie narazone nie tylko na dużą wilgoć i to ciepłą wilgoć, ale i na płyny wszelakie więc chyba pielęgnacja jakims dość agresywnym penetrującym drewno środkiem byłaby tu wskazana.Taka brodzikowa podłoga powinna mieć pewnie ze 4-5 cm na legarze, dla odpowiedniej filtracji.Tak sobie gdybam. W koncu robi się maty nawet z cienkich kawałeczków drewna dedykowane pod prysznic.

Tak apropos drewna w wodzie, to ja mam jeszcze jedną koncepcję: trzymam korzenie w akwarium juz kilka lat. preparuje sie je w solance.Znaczy najpierw trzeba dokladnie sprawdzić drewno, czy jest zdrowe. Potem odczyszcza się je i suszy w ciepełku. Potem wrzuca na solankę i gotuje parę godzin. Potem bierze się beczkę z czystą wodą i rzuca drewno do środka na tydzien-dwa, zmieniając czasem wodę na świeżą. Jak się kończy ten proces to juz takiego drewna nic nie ruszy. To dlatego statki pływające po słonych morzach sa z drewna.A wiecie jak sprawdzić czy roztwór soli jest nasycony? Zarzuca się na przykład takie jajko do wody-jak nie tonie znaczy ze nasycony

Tu na zdjęciu jest tylko mata teakowa polożona z tego co widzę na jakiś kompozyt corian, czy inne cuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mąż coś wspominał o jakimś sufboferze...Nawet nie wiem jak to się pisze, ale podobno jest on niezbędny przy kinie domowym i dość okazały

 

taaa, subwoofer.

Wiesz jakoś kino domowe mnie nie inspirowało nigdy;)

Mamy wszystko przygotowane pod sprzęt, ale nie pamietam o tym, jak sobie szafkę rysuję. Jak postawię dwie takie kolumbryny koło tv to będzie klapa.ciesze się tylko, ze kabel do jednej z kolumn wymyśliłam sobie za zasłoną, a drugi za kwiatkiem-to mnie chociaż nie drażnią:)

No kombinuję z całych sił, zeby kino domowe zrobić jednak na górze domu-jak pierwotnie myślałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszaaaaaaaa, ja po prośbie

niby dobrzxe wytłumaczylas i niby wiem, ale nie umiem tego dziadostwa w paincie zrobić :bash:

Pokaże ci i mi powiesz co??

 

jasne.bierzesz klikasz na tą ikonke i zaczynasz łapac wszystkie punkty, czyli naciskasz i na naciśniętym znaczysz trase klikając przy zmianie toru ruchu. Muszisz tak znaczyc, zeby zamknąc dokładnie obrys tego co chcesz zaznaczyc po czym puszczasz mysze i ona sama juz wypełnia na kolor, który sobie wybrałas(chyba tak jest z tym klikaniem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...