Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hhhm, czas leci, roboty dużo, dzieć pokaszluje w domu, trza się do swiąt szykować...pojsc w Twoje slady i nalewki porobic jakowes, a jutro spęd mikołajowy mi się szykuje:)

chyba dobrze słychać:) ino taczki za małe na wywóz sniegu i trzeba opracować strategię jakąś dobrą na usuwanie tego białego syfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po całym półroczu latania z taczkami i przegartywania ziemi po działce teraz nawet nie wychylam nosa, zeby pomagać mężowi w tej nierównej walce ze śniegiem. Mam juz takie obrzydzenie do grubych robót ziemnych, że wręcz cieszę się, ze nadeszła zima. Teraz wreszcie mogę się nacieszyć czystymi paznokciami:) Dobrze, ze na wiosne do zagospodarowania zostało juz niewiele, a utrzymanie tego co jest w ryzach, to juz będzie pikuś przy dotychczasowej pracy.Mam tylko nadzieje, ze mi roślinki przetrwają tą zimę, bo to wszystko bidne takie i niezaaklimatyzowane do końca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka czy miałaś podobny przypadek z indukcją... Dwa palniki po lewej stronie od czasu do czasu mają awarię i świecą się na czerwono mrugając ( tam gdzie włączasz dane ple grzejne - chyba to się nazywa sterownik ... ) 3; 4; F .... i tak ciągle. Za chińskiego boga nie zresetujesz...

Nie mam instrukcji obsługi i nie wiem co to oznacza, czy może jakaś awaria, albo co...

Nie mam pojęcia co z tym zrobić.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka czy miałaś podobny przypadek z indukcją... Dwa palniki po lewej stronie od czasu do czasu mają awarię i świecą się na czerwono mrugając ( tam gdzie włączasz dane ple grzejne - chyba to się nazywa sterownik ... ) 3; 4; F .... i tak ciągle. Za chińskiego boga nie zresetujesz...

Nie mam instrukcji obsługi i nie wiem co to oznacza, czy może jakaś awaria, albo co...

Nie mam pojęcia co z tym zrobić.......

 

Nie miałam tak Arniko, ale wyczytałam na sieci, ze to może być błąd połączeń.trzeba dokopać się pod spód płyty i sprawdzić, czy wszystkie kabelki są dokładnie wpięte.Płytę zresetujesz przez wyłączenie siły-nie wiem jak długą ma pamięć, ale z reguły 30 sek przy róznych urządzeniach wystarcza

 

Czesc Dziewczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż dziwne, bo chyba pierwszy raz tu trafiłam. Bardzo mi się podobają Twoje wnętrza (te, których zdjęcia nie zniknęły z wątku, a z pewnością tych, których nie widać też). Szczególnie, że parę rzeczy jest podobnych do tych, które rozważam u siebie. Np. upewniłam się w przekonaniu, że moje zamiary do pominięcia okapu nie są odosobnione. Myślę, też o podobnych drzwiach wewnętrznych i widzę po efekcie, że wyglądają naprawdę super. Po zdjęciu Twojej łazienki wróciłam jednak do pomysłu z mozaiką. Przeczytałam, że jesteś zadowolona z wyboru mozaiki i za Tobą trafiłam na Rain forest Green i jestem pod wrażeniem. W necie nie znalazłam jednak wnętrz z mozaiką, a zdjęcia Twojej łazienki wygasły. Czy mogłam prosić Ciebie o wklejenie zdjęć- zbliżeń mozaiki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż dziwne, bo chyba pierwszy raz tu trafiłam. Bardzo mi się podobają Twoje wnętrza (te, których zdjęcia nie zniknęły z wątku, a z pewnością tych, których nie widać też). Szczególnie, że parę rzeczy jest podobnych do tych, które rozważam u siebie. Np. upewniłam się w przekonaniu, że moje zamiary do pominięcia okapu nie są odosobnione. Myślę, też o podobnych drzwiach wewnętrznych i widzę po efekcie, że wyglądają naprawdę super. Po zdjęciu Twojej łazienki wróciłam jednak do pomysłu z mozaiką. Przeczytałam, że jesteś zadowolona z wyboru mozaiki i za Tobą trafiłam na Rain forest Green i jestem pod wrażeniem. W necie nie znalazłam jednak wnętrz z mozaiką, a zdjęcia Twojej łazienki wygasły. Czy mogłam prosić Ciebie o wklejenie zdjęć- zbliżeń mozaiki?

Witaj Spirea.Dziękuję za opinie nt szczątków mojego domu na forum.Zrobię zdjęcia i pokazę forestową mozaikę dla Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam tak Arniko, ale wyczytałam na sieci, ze to może być błąd połączeń.trzeba dokopać się pod spód płyty i sprawdzić, czy wszystkie kabelki są dokładnie wpięte.Płytę zresetujesz przez wyłączenie siły-nie wiem jak długą ma pamięć, ale z reguły 30 sek przy róznych urządzeniach wystarcza

 

Czesc Dziewczyny

 

 

Wiesz już kilka razy wyłączałam i resetowałam i ... nic... Trzeba będzie podłączenie sprawdzić.

Markotka w sieci powiadasz... jak ja nawet nie wiem co to ja mam za indukcję... Grzeje, gotuje, garnki się na niej mieszczą... nooo mogło by było być więcej tych dużych pól, ale i tak jest OK. Jestem z niej zadowolona... Tylko co by nie mrygała od czasu do czasu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo mam nieraz niezłą dyskotekę... Nie mam Wusia pojęcia...

A znając mnie to raz, że już instrukcji nie znalazłam, a dwa.... to pewnie zgubiłam fakturę i pokwitowanie dostawy... wczoraj z grubsza patrzyłam i nie znalazłam...

Nooo i klops... Tylko , żeby szanowny się nie dowiedział....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...