Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja jeszcze nie pucuję, bo w końcu nie mam aż tylu okien, nie mam zasłon i firan... to luzik... Co prawda, u babci muszę umyć 3 okna i może u teściowej też 3 a u mnie jest tylko 13 okienek....

No i troszkę m2 , ale to wszystkie mamy....

 

A na święta nic na razie nie szykuję, bo kasy nie mam... będę robić jak zwykle wigilię, i może coś na święta zrobię... Natomiast wczoraj jak byłam z Młodym w Piekarach to mamy też w Piekarach u kolegi złożone mnóstwo rzeczy w garażu i zajechałam tam po ozdoby świąteczne i odnalazłam wieszaki co też zaraz mój księciunio przywiercił i przykręcił do ściany. Są stare, może nie za bardzo pasują, ale są i jest gdzie w końcu kurtkę powiesić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz trochę na święta posprzątałam, ale jutro przyjeżdza reszta drzwi więc wiadomo, praca trochę na marne. Nic to. też powyjmowałyśmy z Majorką ozdoby i nawet część juz rozłożona została, bo Młoda nie mogła się powstrzymać i ubrała swoją konikę na święta-w turkusy i zielenie.Zasłony mąż mi zdarł wczoraj z okien-dzisiaj suszenie, może w sobotę powieszę. Na okna nawet nie patrze.Z zewnątrz są czyste, bo myłam w listopadzie i jakoś tak się stało, ze wyglądają jeszcze akuratnie, ale w srodku je przetrę.

dobrze, ze dom ogarnięty jako tak, bo urwanie jaj w pracy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie dopisuję do leniwców z musu i z wyboru.

może za rok jak Karol będzie coś kojarzył będzie inaczej z tą całą ozdóbkową krzątanina w domu. Póki co, nie chce mi się znosić z garażu tych ozdób. Okna mam tak zasyfiałe że mało przez nie widać. raczej ich z zewnatrz nie umyję. Wkurwa mam bo juz 3 dzien bez wody w kuchni. No nie umie funkcjonować tak. Wszystko stoi na wierzchu z szafki wyciągniete i to mnie jeszcze bardziej wkurza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem :)

Niestety ja to zupełnie nie mam co wklejać.

Na działkę nie mam po co jechać.

Czekam na okna a jak będą okna to się zacznie :)

Oczywiście problemem może być pogoda. Także ja się na razie cieszę z odwilży chociaż faktycznie jest mało przyjemnie. Poza tym jak nie będzie śniegu to zrobią mi oczyszczalnię oraz zrobią przyłącze i postawią zbiornik na gaz.

I wtedy będą fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie dopisuję do leniwców z musu i z wyboru.

może za rok jak Karol będzie coś kojarzył będzie inaczej z tą całą ozdóbkową krzątanina w domu. Póki co, nie chce mi się znosić z garażu tych ozdób. Okna mam tak zasyfiałe że mało przez nie widać. raczej ich z zewnatrz nie umyję. Wkurwa mam bo juz 3 dzien bez wody w kuchni. No nie umie funkcjonować tak. Wszystko stoi na wierzchu z szafki wyciągniete i to mnie jeszcze bardziej wkurza :D

 

buuuuuu, też nie umiem, zaraz wpadam w szał.

Maylandziu Ty się możesz pocieszyc, ze Dzidzia mała i jesteś usprawiedliwiona. daj sobie na luz, to Twój czas na regenerację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem.

 

A zdjęcia wstawiam jak jest coś nowego :) Dzisiaj zamówiłam resztę grzejników ale to chyba nic ciekawego. Po nowym roku będę walczyła z gresem i łazienką dolną na którą nie mam pomysłu :( Ma być affron szary, biel i blacik drzewniany do tego ceramika roca hall ale nie mam pomysłu na umywalkę.Baterie podtynkowe chyba paffoni level ale jak to wszystko ubrać i poskładać żeby było fajnie.Jakoś tego nie widzę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...