Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Miałam podobna sytuacje, znaczy winni byliśmy my, nie firma , która spieprzyła roboty - finał w sądzie mam nadzieję lada chwila.

Przykre jest to,że powierzając wydawało by się odpowiedzialnym ludziom nasze domy, nasze pieniądze, otrzymujemy bubel i mamy być jeszcze dozgonnie wdzięczni.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pragnę podkreślic, ze masz z tym bardzo wiele wspólnego, ale ani ja tobie ani ty mi nic nie udowodnisz w sprawie schodów.w sprawie podłog musiałabym się zastanowic, bo poprawki sam wiesz jak wygladały, a wygladały o niebo gorzej niż twoja pierwsza robota podłóg na pietrze, która była bardzo dobra.Co do zniszczen to faktycznie przecież nie ty, a twój pracownik wyniszczył mi sciany i glify.

wenge-mar to także twoja firma z tego co widzę po reklamach w sieci.sam też zapewniałes, ze będą nowe schody.Skąd wiec ta zmiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przyznam się, może mam na drugie Naiwność, ale wierzę,że ta sprawa zostanie rozwiązana po ludzku, bez szarpaniny, ale tu wola musi być po obu stronach.

Życzę więc tej dobrej woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chcę nikogo straszyc utratą klientów. wiem, ze andrzej robi dobre podlogi.widzialam niejedną i u mnie, gdyby nie pomieszali tych klepek z fazą i bez fazy to też by było dobrze. gdybym nie brała pana Marca do schodów, to nie miałabym poniszczonych podłóg na górze, tudzież innych zniszczeń w domu. moze nie uszkodziliby tak okropnie podłóg na piętrze przy montażu listewek. Gdyby sie Duchowi nie zepsuła podczas poprawek maszyna to nie miałabym rys i fal na podłodze i tak dalej. duch jako jedyny z firmy przyszedł i poprawił za schodziarzami podłogi, choć byle jak i zdecydowanie nie dośc dobrze na swoje umiejetności.Jednakże to także i duch polecił mi p.Marca do schodów, zapewniając, ze wszystko bedzie dobrze i że kontroluje sytuację, az do maja. Potem nagle sie odciął i teraz twierdzi, ze nie ma nic wspólnego z moimi pretensjami do wenge-mar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoż od nowego roku juz nie..juzz nie miarka i dla mnie sie przebrala ale to moj problem..a to z mysza rafał sobie z jakims cwanym prawnbikiem ciagna ja uslyszalem ze mam sie nie wp..wiec sie nie wpier..i tyle jego klocki ..niestety..moim bledem bylo ze wpuscilem rafala etc etc..tyle sie juz nie odzywam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakie znowu klocki?To on sobie ciągnie ze mna!. ani nie odpisuje na pisma, ani faktury nie skorygował.ani na protokól odbioru schodów nie przyjechał. Czy w takim razie mogę liczyc na ciebie, ze skorygujesz ta fakture, bo sie nią posługują, a to jest czymś czego wogóle nie odebralismy?

i wiesz jakoś po jakosci pisma nie mogę sie dopatrzeć gdzie ta cwaność prawnicza jest.

skoro Twoja wina, ze wpuściłes Rafała, to rozumiem, ze mogę liczyć na twoje zeznania w sądzie potwierdzające, ze pan M. jednak zadeklarował wymiane schodów na nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to Duchu robi dobre i ładne podłogi.

Wiele osób jest zadowolonych.

Wpadki nawet najlepszym się zdarzają, ale jak się ma swoją firmę i coś jest spierniczone, to powinno się wziąć wszystko na siebie i szkodę, albo zepsutą pracę naprawić. To o wiele lepiej wygląda, niż chandryczenie się, że to nie ja to ten drugi..., spółka nasza, ale zaraz nie nasza....

A kobieta ma schody spierniczone, parkiety zrysowane, z falą...

I to widać gołym okiem i fachowcem nie trzeba być.

 

I nie ważne czy robisz usługę za 10 zł, czy za 10000zł to klient Ciebie właśnie wybrał, Tobie zaufał.... i powierzył swoje ciężko zarobione pieniądze.

Szanuj swoich klientów, bo przez ich zadowolenie, oni polecają cię innym...

To klienci płacą Twoje rachunki, wysyłają Twoje dzieci do szkoły, wyprawiają święta.....

Pomyśl... jak wyglądało by Twoje życie w tym zawodzie gdyby nie klienci.

I Duchu jak jesteś mężczyzną ( a nie wątpię ) to powinieneś załatwić tą sprawę. To Ty dopuściłeś innego współpracownika do spółki... czyli to Ty dałeś za niego gwarancje i podałeś swoją głowę na pień.

Nie pozwól jej ściąć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...