Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

o boszzz, jak bym zjadła takie pyszne zupy natychmiast. Ja łośka panieruję i smażę, a potem tylko zarzucam sosem pomidorowym lekko zabijanym śmietaną z zeszkliwioną cebulką w dużej ilości. Jak nie lubię takich trochę greckich potraw tak ta jest znakomita.

A zupę z łososia też robię z kukurydzą, groszkiem marchewką odrobiną ziemniaczków i zamiast ryżu to płatki ryżowe-jest delikatna kwaskowato-półsłodka od kukurydzy i marchewki i aksamitna od tych płatków

o zupa z karpia to by mojemu pewnie podpasowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysza to ja na lososia zapraszam do siebie:yes:, prawie co piatek kupuje swiezo odlowionego w porcie:D. Ja pieke w piekarniku - jest pyszny i poza tym nie czuje w calym domu ryby przez kolejnych kilka godzin;). Ja to wogole cos nie mam weny na swiateczne posilki w tym roku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z piekarnika jest smaczny z cytrynką i koperkiem :D

Dzięki za zaproszenie, pojawię się niebawem, bo mi slinka cieknie na siwżego łosośka.U nas strach czasem kupować, bo cenę miewa zabójczą i z reguły lezy bardzo dlugo w związku z tym w sklepie.Czasem kończyło się tak, ze psu gotowałam zupę z łososia za 30-40złotych:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko, mam pytanie. Wiem, że w dziecięcej łazience masz w wannie zrobiony wlew wody przez korek (mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi) i teraz mam pytanie: wiem, że są takie przelewy dostępne w Grohe, ale czy inne firmy też takie coś mają, a jeśli nie, to czy do tego Grohe mogę podłączyć innej firmy baterię ? Chciałabym takie coś zamontować u dziewczynek i muszę się na coś zdecydować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko, mam pytanie. Wiem, że w dziecięcej łazience masz w wannie zrobiony wlew wody przez korek (mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi) i teraz mam pytanie: wiem, że są takie przelewy dostępne w Grohe, ale czy inne firmy też takie coś mają, a jeśli nie, to czy do tego Grohe mogę podłączyć innej firmy baterię ? Chciałabym takie coś zamontować u dziewczynek i muszę się na coś zdecydować.

możesz Lidzia. Zaraz zerknę czy na moim korku coś pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia poszla do łazienki a ja tymczasem pochwale piekne drzwi .Dziekuje tez za namiar do metaloplastyki-nawet nie wiedzialam ze pod nosem mam takich fachurow:p

Myszko jaka masz szerokosc scianki (tej waskiej )przy obudowie kominka?

 

dzwoniłas do Pana Guziaka?Naprawdę warto z nim pertraktować:)

dziękuję uniżenie za komplementa drzwioweSciankę juz mierze:77cm.Robisz ten kominek teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, nie pisze, więc moze mam paffoniego?

W każdym razie sterowanie jest zawsze z mieszacza i jak woda leci to leci przez ten :korek". Baterię łączysz z korkiem sztywną rurką.Będzie działać;)

paffoni jeszcze bardziej by mnie interesował. Nie pamiętasz gdzie kupowałaś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paffoni jeszcze bardziej by mnie interesował. Nie pamiętasz gdzie kupowałaś ?

u sprzedawcy, którego znalazlam na allegro i miał najlepszą cenę. Mieści się w Raszynie, tylko Ci go poszukam

o, tu znalazlam znowu na allegro. Miał dużo fajnych rzeczy.Dostaliśmy rabaty, bo kilka rzeczy braliśmy

http://allegro.pl/paffoni-stick-sk040-sk075-od-reki-wawa-i1336345514.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia chodzilo mi o ta waska biala "pozostalosc" jak patrzysz na kominek od strony salonu-na wprost (ten bialy pasek po prawej stronie wkladu :-))

Slabo to wyjasnilam i Ty podalas mi chyba szerokosc po drugiej stronie wkladu :-)

Do Pana Guziaka nie dzwonilam bo schody to spiewka przyszlosci ale zapisalam sobie juz namiar bo mam do niego rzut beretem i jak przyjdzie pora podjade osobiscie :-) Nie jestem dobra w pertraktacjach ale moze nie zedrze ze mnie skory :rolleyes:Nie wiem czy kiedys i drzwi nie wycenie u "Twoich " stolarzy bo z kolei ich lokalizacja jest bardzo blisko rodzinnej miejscowosci mojego meza.Jak pojedziemy w odwiedzic rodzinke bedzie okazja do podjechania ;)

Obudowe kominka prawdopodobnie bede robila dopiero w maju ale powoli przygotowywuje sie do tematu .Z jednej strony bedzie to zwykla czarna gotowa ramka a z drugij (od strony salonu) chce zrobic cos w tym stylu http://www.mcz.it/en/p119-monet.html , http://www.mcz.it/en/p6-de-chirico.html

Niestety gotowe obudowy troche kosztuja wiec bede chciala oblozyc wklad jakims kamieniem,plytkami lub blacha ale własnie w taki niesymetryczny sposob.

Edytowane przez kakusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu

Napełnanie wanny przez przelew ma hansgrohe, Kludi, Hansa i wiele innych firm pewnie też

Można podłączyć każdą baterię wannową podtynkową, ale element napełniający musi być od kompletu.

można do tego dawać prysznic w obudowie wanny, albo przyłącze katowe i słuchawkę itd. możliwości jest mnóstwo.

Nie miałaś rozpisane w projekcie co masz kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia chodzilo mi o ta waska biala "pozostalosc" jak patrzysz na kominek od strony salonu-na wprost (ten bialy pasek po prawej stronie wkladu :-))

Slabo to wyjasnilam i Ty podalas mi chyba szerokosc po drugiej stronie wkladu :-)

Do Pana Guziaka nie dzwonilam bo schody to spiewka przyszlosci ale zapisalam sobie juz namiar bo mam do niego rzut beretem i jak przyjdzie pora podjade osobiscie :-) Nie jestem dobra w pertraktacjach ale moze nie zedrze ze mnie skory :rolleyes:Nie wiem czy kiedys i drzwi nie wycenie u "Twoich " stolarzy bo z kolei ich lokalizacja jest bardzo blisko rodzinnej miejscowosci mojego meza.Jak pojedziemy w odwiedzic rodzinke bedzie okazja do podjechania ;)

Obudowe kominka prawdopodobnie bede robila dopiero w maju ale powoli przygotowywuje sie do tematu .Z jednej strony bedzie to zwykla czarna gotowa ramka a z drugij (od strony salonu) chce zrobic cos w tym stylu http://www.mcz.it/en/p119-monet.html , http://www.mcz.it/en/p6-de-chirico.html

Niestety gotowe obudowy troche kosztuja wiec bede chciala oblozyc wklad jakims kamieniem,plytkami lub blacha ale własnie w taki niesymetryczny sposob.

Kakusku juz mierze:56 cm mi wyszło-to jest w zasadzie drugi wymiar mojego komina;)

Plizzz, nie każ mierzyć trzeciego wymiaru-bo zgubiłam gdzies znowu metrówkę, a do dachu daleko;)

Wiesz jakie są koszty tej drugiej obudowy z blachy z linka? Mi się marzyła bardzo podobna i sądze, ze kiedyś przy remoncie będę szła w tym kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...