Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a moje dziecie siedzi trzeci tydzień w domu.Bierze całą apteke leków na uszy, a jak z uszu ścieka to zaraz kaszle, bo do krtani spływa, no i dmucham na tą krtań, żeby zaraz z kolei na nią nie zapadła. Jakie to przechlapane-suszysz uszy, to suszy się i krtań, a ona i tak sucha więc nadwrażliwa i tak w kółko.

 

A co do pracy, to taka praca przy niej, jak przychodzi z maślanymi oczami i mówi: pobawisz się ze mną?No i co? nie mam wyjścia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się... Mnie dzieciak w domu rozwala całą organizacje dnia.

Oj jak ja nie cierpię jego hasła.... maaaamoooooooooo nuuuuuuudzęęęęęęęęęęęę sięęęęęęęęęęęęęęę

I on naprawdę tak przeciąga głoski i piszczy bez przerwy przeokropnie.... A siedzi w domu od 20 listopada.... Jak nie ogłupieję to będzie dobrze....

 

Mysza gdzie są fajne i tanie karnisze????????

I zastanawiam się czy dawać karnisz do kuchni czy nie.... Bo to okno tarasowe... a mnie wszelkie gipiury bardzo się podobają i firanki robione na szydełku... Oj bardzo mi się to podoba... Ale nie wiem czy będzie pasowało do ojej kuchni, szczególnie, że na tej samej ścianie jest okno tarasowe z salonu, ale odcięte jakby wieńcem ( czy jakoś tak belka stropowa się nazywa.... ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu

Napełnanie wanny przez przelew ma hansgrohe, Kludi, Hansa i wiele innych firm pewnie też

Można podłączyć każdą baterię wannową podtynkową, ale element napełniający musi być od kompletu.

można do tego dawać prysznic w obudowie wanny, albo przyłącze katowe i słuchawkę itd. możliwości jest mnóstwo.

Nie miałaś rozpisane w projekcie co masz kupic?

nie miałam w projekcie, bo ten przelew to u Myszy podpatrzyłam już po zakończeniu pracy z paniami arch. Dlatego się pytam, bo szczególnie u dziewczynek chciałabym uniknąć tej wystającej wylewki, bo dziewczyny kąpią się razem i nie chciałabym, aby się o nią waliły, bo jest przewidziana na środku dłuższego boku wanny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te Twoje drzwi, Myszo! Zastanawiałm się nad takim samym wzorem do łazienek, ale rozsądek (albo wąż w kieszeni:)) zwyciężył - moje o połowę tańsze...

 

a jakim cudem polskone wyszło ci za 800zł? Jak wyceniałam i policzyli mi wszystkie podcięcia i poszerzenia muru to mi wyszło prawie1.9:confused:???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia dobra zlituje sie i juz nie bede Cie ganiac do pomiaru :p Obudowa ktora pokazalam kjest gotowa pod konretny wklad kominkowy.Niestety dosc ze droga to akurat nie pasuje do mojego wkladu tylko do szerszego modelu Forma Puro 115

Tutaj masz ceny :http://www.kominki.net/index.php?go=mcz&id=989

Ja mysle zrobic ja z czarnego lub szarego kamienia.Mam nadzieje ze uda mi sie kupic takie male kawalki w tanszej cenie niz 4 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...