Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Mysia dobra zlituje sie i juz nie bede Cie ganiac do pomiaru :p Obudowa ktora pokazalam kjest gotowa pod konretny wklad kominkowy.Niestety dosc ze droga to akurat nie pasuje do mojego wkladu tylko do szerszego modelu Forma Puro 115

Tutaj masz ceny :http://www.kominki.net/index.php?go=mcz&id=989

Ja mysle zrobic ja z czarnego lub szarego kamienia.Mam nadzieje ze uda mi sie kupic takie male kawalki w tanszej cenie niz 4 tys

Musisz pojezdzic, moze znajdziesz płytki z kamienia. Wyjdzie dość tanio.Ja się nie bawiłam w kamień, bo nie było za co i nikt mojej "obudowy" nie przebije cenowo:):rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Już pomyślałaś na spokojnie...

Bo zastanawiam się nad zamówieniem karniszy i może dałabym radę uszyć jakieś szmatki do okien....

 

Arniśka zajrzyj do wątku Gosi-ona ma tam taką koronkową firankę

patrzcie jakie tu sa piękne

http://allegro.pl/zazdroski-babcine-szydelkowe-zeby-30-200cm-i1252165484.html

no nie wiem jak Wam, ale mi się podobają-sama bym sobie takie na okna wrzuciła tylko w minimalistycznym wydaniu;)

Arniko, ja nie wiem jak to się nazywa, ale to jest chyba rodzaj zazdroski, ze na górze poprzeczka na szybie na samym dole też poprzeczka i w srodek taki prostokątny kawałek koronki., ale bez marszczeń, poprostu jakbyś bieżnik zawiesiła na balkonie na jednej i drugiej szybie/. Niestety nie byłam u Ciebie:oops: i nie wiem jak ten balkon koresponduje z innymi oknami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie właśnie zazdroski tylko jedna jest na chyba 50cm, druga może dłuższa, albo i nie a na szerokość to jedna może na jakieś 2,5 - 3 m , a druga ponad 3m...

Ale myślałam też o takich całkiem długich do ziemi... oj bardzo mi się podobają.....

 

A co z karniszami?

 

Chyba zwykłe wybiorę.... tylko srebrna satynowe, i nie będę wymyślać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakim cudem polskone wyszło ci za 800zł? Jak wyceniałam i policzyli mi wszystkie podcięcia i poszerzenia muru to mi wyszło prawie1.9:confused:???

 

Nie biorę pod uwagę żadnych poszerzeń i podcięć. Wychodzi właśnie 800 lub nawet 700, wydaje mi się, że u mnie standard, przynajmniej standardowo niskie. Wrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie i tak szczęście, moja córka była pierwszy tydzień w przedszkolu we wrześniu i zachorowała. Od tamtej pory siedzi w domu. Co już jest ok i chcę ją posłać, to zaczyna się nowe. Ubiegły rok był identyczny i skończyło się niestety bardzo poważnie i teraz dmuchamy na zimne.

 

Arnika, zajrzyj albo zapytaj tu http://forum.muratordom.pl/showthread.php?48402-Zwrot-VAT/page265

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo gruby mur? bo może się jeszcze czegoś dowiem, brakuje mi jakichś nowych sensacyjnych informacjio tym, co mam w domu....

Myszce pewnie chodziło o to, że ma ściany nośne w środku domu i wtedy grubość muru to ok. 25 cm, a więc i futryna musi być wtedy szersza. Ściany działowe mają ok. 12,5 cm grubości.

 

U mnie też kilka drzwi będzie obsadzonych na tych grubszych ścianach, więc i koszt większy. Większość jednak całe szczęście na działówkach

Edytowane przez lidszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszce pewnie chodziło o to, że ma ściany nośne w środku domu i wtedy grubość muru to ok. 25 cm, a więc i futryna musi być wtedy szersza. Ściany działowe mają ok. 12,5 cm grubości.

 

U mnie też kilka drzwi będzie obsadzonych na tych grubszych ścianach, więc i koszt większy. Większość jednak całe szczęście na działówkach

 

Dziękuję Lidszu za wyjaśnienie :) Nie mam chyba takich ciekawostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...