Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no dobra jak sie licytujecie to ja powiem, ze mam placka 20 na 20 i nie byłoby szans bez scian nośnych w chałpie;), no i dlatego nie kupowałam gotowych drzwi, które po podliczeniu wyszły, abuuuuujaj sie;), ale z "oszczędności" nie wsadzilam drzwi do wiatrołapu i wszyscy sie dziwią, ze mi szyba w drzwiach nie przeszkadza i ze dom na przestrzał;) Zato mam elegancką opaskę drzwiową na strychu;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazo, nie przesadzaj!

To drzwi -lustro. Ponieważ do garderoby jest jeden stopień w górę wzglądem pozostałych drzwi, dlatego nie chciała wstawiać zwykłych uciachanych od dołu drzwi tylko sobie wymyśliłam to. Jak dojdzie lampa na klatce to lustro będzie dodatkowo odbijało jej światło:)

Minus jest taki, ze jednak nie udało się zrobić lustra z całkowicie ukrytą szyną, stąd ta maskownica nad nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda świetnie, a ja utwierdzam się w przekonaniu, żeby robić białe ściany.

U mnie w garderobie też będą przesuwne, ale nie wiem czy robić jako lustro. Będzie zależeń od tego, czy da się swobodnie tam stanąć, aby się obejrzeć, czy przypadkiem nie będą na linii łóźka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda świetnie, a ja utwierdzam się w przekonaniu, żeby robić białe ściany.

U mnie w garderobie też będą przesuwne, ale nie wiem czy robić jako lustro. Będzie zależeń od tego, czy da się swobodnie tam stanąć, aby się obejrzeć, czy przypadkiem nie będą na linii łóźka.

 

A ja właśnie po zdjęciach Myszy mam zagwozdkę, czy w hallu i korytarzu dać szary, jak wcześniej myślałam, czy biały. Chyba jednak zostanę przy szarym, biały będzie w sypialni (ach) i w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...