Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale sie narobiło z tą rybą;)

Nie będzie tatarka. Ja nie potrafie surowizny jesc, ani surowego miesa, ani jajka.Nie umiem i nie chce i juz. Lososia mam 3.5 kilo- starczy chyba na cały przyszły rok;) i jest fajny, swieżutki.

Jakoś odechciało mi się juz przygotowań do świąt. Zamarynowałam schab ze śliwką i polędwiczki na kolejne dni swiąt, ale normalnie nic mi się nie chce robić. Snieg z dachu niezwalony, podłogi znowu brudne, aa dobrze ze słonce swieci, bo jakoś przyjemniej:)Sie narobiłam;)

Najchętniej zzarłabym na wigilie wiadro sushi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Myszo! ech... Zmiany w kuchni - super! będę miała identyczne lampki, ale w innych miejscach, chociaż u Ciebie akurat w tym miejscu wyglądają świetnie i pewnie bardziej praktyczne niż moje planowane zwisające. Kurcze - jak wiele takich samych rzeczy nam się podoba... Zaginiona siostra bliżniaczka? :) Urodzonadwa 3 lata po mnie? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj ja też surowizny nie lubię, ale raz spróbowałam tatara z łososia tyle co złowionego przez znajomego rybaka .... On nas namówił... bez jajka był, tylko cebulka, ogórek kiszony i przyprawy... Nawet dobre to było, ale tylko raz próbowałam, sama nigdy nie zrobiłam. Natomiast do tatara musi być bezwzględnie świeżutki łosoś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Myszko.Dziś jestem pierwsza.Chyba wszystkich zaczyna ogarniać szał zakupów przedświątecznych :-) Pamiętasz rozmawiałyśmy kiedyś o mojej łazience z green forest.Pozwolisz, ze pokażę w Twoich komentarzach połączenie z bardzo jasnym szarym ( z białą płytką jeszcze nie zdążyłam zrobić wizualki) i gdodatkowo mam prośbę o skomentowanie łazienki górnej z starą cegłą drewnem i szarościami.....http://images50.fotosik.pl/477/2b1eae22e5159a9bgen.jpg http://images49.fotosik.pl/476/ee9bf7d0c380a61fgen.jpg http://images45.fotosik.pl/471/a8ae3072144d48ce.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, nie moja Droga, zakupy porobiłam juz dawno w tak zwanym międzyczasie, bo teraz to bym dostała szału w tych tłumach ludzi w sklepach i wyszłabym z pustym koszykiem;)

Najgorsze, ze dostałam zadanie od męza, żebym sobie wymyśliła co chcę dostać, a ja nawet nie wiem czego chcę.Najchętniej to kupiłabym komodę, ale głupio tak trochę, bo to ma być niby dla mnie prezent. No i nic nie mogę wydumać;)Czegoż to własciwie mozna chcieć? hmmm:(Chyba zaczynam się robic próżna/pusta/minimalistyczna, no nie wiem

 

Agi łazienka z forestem podoba mi się, juz pisałam, tylko ten szary jakby jaśniejszy od wcześniejszego?Chyba tak lepiej ?I chyba zrobiłabym blat z teaku, a podłogę jak szare kafle na ścianie. Byłyby tylko dwa akcenty.Kawałek natury na jednej i na drugiej scianie.

Łazienka na górze jest piękna i w moim stylu, bo są kontrasty i odrobina koloru z cegły, która tym bardziej będzie wyeksponowana, że zestawiona z bielą i czernią. I tu znowu nie wkładałabym drewnopodobnych płytek tylko deski drewniane posklejane w blat.Efekt będzie zabójczy!I jakie masz wspaniałe okno w tej łazience!Jak dla mnie to jest swieżo,elegancko, lekko i oryginalnie.Możesz mi zaprojektować moją trzecią łazienkę;)A jeszcze pytanie: czy to czarne na wannie to tez kamien?bazalt, granit,marmur? Z bazaltem płomieniowanym byłoby cudnie.A jeszcze mi się nasuneło:gdzie masz szafki w górnej łazience?Schowki są baaardzo przydatne

Ty to sama robisz hobbystycznie, czy masz li coś wspólnego z projektowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...