Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Myszko! Wiesz , wczoraj z rozpędu wysłałam Ci te wizualki bo ja zamiast o świętach ciągle monotematycznie myślę o powstającym domu. przepraszam więc, ze zawracałam Ci głowę w takim okresie . Ale powiem Ci, że jak przeczytałam przed chwilą Twoje uwagi i te wszystkie miłe słowa to aż mi serducho mocniej zabiło i .......zawstydziłam się troszeczkę.Dziękuję Myszko....Wiesz zawsze lubiłam kombinować z wnętrzami i teraz przy moim domku mam okazję i się tym bawię. Co do dolnej łazienki to chyba posłucham Ciebie i zrezygnuję z tej pseudo drewnianej podłogi. na górze też dam drewno tylko poradź mi proszę jaki gatunek. Co do okna to muszę się przyznać, że mam bzika na punkcie wszelkich otwarć na naturę i wszędzie mam okna do samej ziemi oprócz kotłowni, garażu i gabinetu. A ta czarna obudowa wanny się jeszcze klaruje.Myślałam o czymś podobnym do bazaltu o nierównej powierzcni ale nie wiem czy to nie będzie juz za dużo w połączeniu ze starą cegłą, czy nie szukać czegoś innego gładkiego.Jeśli chodzi o schowki to planuję pod umywalką i toaletką wąską długą szsufladę w kolorze ścian a cała reszta kosmetyków będzie w pralni sąsiadującej z łazienką do której wchodzić się będzie przez lustrzane drzwi.ten czarny pas schodzi ze sciany, przechodzi przez wannę a potem po podłodze do drzwi przesuwnych - lustro, za którymi będę miała i kosze na brudna bieliznę i całą resztę zbędnych-niezbędnych akcesoriów ;-)

Myszko a co do prezentów świątecznych to mężczyźni już tak mają, że pytaja nas co chcemy a my mamy potem problem bo zazwyczaj nie wiemy czego chcemy ;-) Przecież my lubimy NIESPODZiANKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow!

Mysza pieknie u Ciebie,,,

moja kuchnia, na razie w projekcie ma tez takie poleczki podswietlan, myslalam o tym zeby byla w ramach bialych a a nie metalowych,ale ale te metalowe tez moglyby byc :)

ładnie ładnie, ehhhh

Czesc Malmuc!

Te moje półeczki podswietlane miały być inne, ale znaczy się droższe i masywniejsze(to dlatego rok ich nie było), ale na szczęscie poratowała mnie ikea;)

A moja kuchnia jest nadal w fazie projektu, bo brakuje okładziny na ścianie przy zlewie więc trochę te szafki i póleczki nie wiedzą jak się mają znaleźć i śmiesznie wyglądają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz rozprawię się z Agi;)

Agi, ja cie doskonale rozumiem, jak sie ma bzika na punkcie urządzania to juz tak jest.:D

Co do szamponu, to rozumiem, ze zamierzasz go trzymac za lustrem;)

Co do drewna to może byc i pasuje kolorystycznie: teak, merbau(uwaga ma trzy klasy jasności od jasnego brązu po mocno wiśniowy prawie palisandrowy), jatoba.Ogólnie blat to blat więc możesz go nawet z buku zrobić jesli Ci się podoba. Ponieważ u Ciebie są jasne drewniane okna i drzwi(co to będzie?) to ja bym szła w teak-ewentualnie cedr(ale on chyba cholernie drogi)ewentualnie iroco. Zbić stelaż,ustalić wysokość rantu, obłożyc płytą osb, wyszlifowac dokładnie, nakleic deski, zaszpachlować,wyszlifować i wielokrotnie olejowac cienkimi warstwami i polerować. Dokąd nie wyschniety nic nie kłaść na tym, bo może się "odparzyc". Po jakims czasie, jak olej juz wniknie i sie utwardzi dobrze(tak naprawde 2-3 tygodnie), to takiego blatu woda nie ruszy.No jest trochę pier.... z tymi blatami w porównaniu z blatem płytkowym, no jest, ale trochę wyczucia i bedzie dobrze.

Jeny płytki czarne-obejrzyj sobie czarny boulevard-ma strukturę bazaltu.Ktoś to cudo ostatnio pokazywał i mi się przypomniała zakazana miłość;)Tylko, gdzie ja to widziałam. Irma z pewnością bedzie wiedzieć.Ona jest niesamowita ze swoimi pomysłami!

Co do okien, to ja lubie kontakt z "podłożem" i dlatego osiedliłam sie na parterze. Załuje tylko, ze w dwóch sypialniach nie zastosowałam podłogówki i nie pociągnełam okien do samej ziemi tylko do kolan, szkoda mi strasznie, ale remont kiedyś pewnie nadejdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do okien to mąż mi mówi, ze kiedyś jeszcze będę załowała, że tak sie otworzyłam na przestrzeń. Bo jak nadejdzie chwila oszczędzania na ogrzewaniu to bęę bardzo cierpieć bo ja z tych ciepłolubnych...Jak ja wtedy wejdę do wanny????????????

PS. Muszę znaleźć tego boulevarda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, kolor kolorem, ale ile szyb wziełas?

no ze schodami cisza, odesłalismy pismo ze mamy takie i takie uwagi. Tyle. schody straszą jak straszyły. Nie mogę nawet zrobić drobnych poprawek, zeby to jakoś wyglądało, bo moze sie skończyc w sądzie, tak więc nie dotykam, nie myje, nie patrzę.Generalnie zapowiadali w czerwcu czy lipcu, ze wymienią na nowe, a teraz się odżegnują.Był rzeczoznawca. Powiedział, ze pewne rzeczy są niedopuszczalne, a widok, jak widok.Całościowo wiadomo jak się prezentują po poprawkach zniszczeń, tylko to bardziej prezentuje się klatka aniżeli schody same w sobie.Szkoda nerwów.

Co do głebokości to ja mam conajmniej trzy na gotowych schodach 27, 28 i 29.No sama nie wiem, która z nich lepsza;):rotfl:Wysokości tez rózne-17, 18, 19,22..-chyba nie mogłam się zdecydować;)

a masz juz wylane schody?a wogóle to gdzie jakis dziennik, galeria, czy cus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...