Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja się bardzo ciesze, że jesteś zadowolona, ale to napewno ja Ci poleciłam? Loczku jak Twoje zdrowie?

Ja się nad tym grafitowym zastanawiałam, a ty mnie do niego przekonałaś :D

 

Dzięki Myszko, troszkę lepiej. Mogę spać w końcu prawie w pozycji leżącej :lol2: Kaszel jest już mniejszy i mniej męczący :D Za to młoda się rozchorowała i ma początek zapalenia oskrzeli i dostała antybiotyk :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W święta Bożego Narodzenia najpiękniejszych snów spełnienia i miłości, i radości, w Nowym Roku życzliwości i wspaniałych chwil radości.

Bo Boże Narodzenie to święta, gdy każdy o kimś pamięta, więc nie zapomnij przypadkiem podzielić się ze mną opłatkiem…

 

http://lh6.ggpht.com/_K-fCOjG1kfo/TRDtr0GGIbI/AAAAAAAAB-8/MG3ye7mD7VA/s576/kartka2.jpg

 

Arnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniśka to juz czas? Dziękuje Kochana za życzenia, Wam również Wesołych Wesołych Świąt

 

Namoczyłam grzyby. Będe lepić uszka jutro i zobaczymy co zobaczymy. Wczoraj upiekłyśmy z Mają ciasteczka czekoladowo-miętowe na swięta-były pyszne

Zrobiłyśmy też trufle czekoladowe z rumem kokosowym...... Jeszcze kilka zostało w lodówce. Jutro sernik mnie czeka, albo najlepiej dwa odrazu, bo pojutrze jednego juz nie będzie;) No i chyba wybiorę się jeszcze do spożywczaka po resztę produktów. Muszę się tylko dobrze przygotowac, bo mnie to zadanie jakoś przerasta:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jutro mam isc na zakupy jedzeniowe. W poniedzialek bylam w lidlu i kupilam wino Pinotage do przetestowania, o matko jak mnie dzisiaj glowa boli - znaczy trujace, nie kupowac. :)

cenna uwaga:)

 

Ja nigdy nie lepiłam uszek ani pierogów.Nie wiem co to to będzie, ale ciasto po kuchni będzie latać i słowa uznawane powszechnie za obelżywe pewnie też:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitolę uszka, albo pierogi... Nie robię bo ciasto mi się przykleja do palców, wchodzi pod paznokcie, nienawidzę tego....

Ja wpadłam dzisiaj tylko po światełka na choinkę, bo nasze jeszcze na przechowaniu w jakimś worze u kolegi....

I .... wyszłam ze sklepu z 8 reklamówkami i to byłam bez wóżka.... jak przeklinałam , i jak nie mogłam dojść do samochodu... jak doszłam to aż się cała trzęsłam.....do tej pory ramiona i ręce mi odpadają... A miały być tylko światełka....

Nie mam ani jednego prezentu pod choinkę dla nikogo... nawet nie mam ochoty cokolwiek pomyśleć i kupić choćby dezodorantu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...