Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia! Pomyślności w Nowym Roku! Ciepła rodzinnego, miłości, wiary i nadziei na każdy dzień życzy Nel :)

 

http://lh4.ggpht.com/_s9QJncbwfnM/TRUxTX_VLqI/AAAAAAAATcA/1ie6uMS398Y/19585__image007.jpg

Edytowane przez Nelli Sza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No czesc, czesc, czesć!

Witam sie po świętach. Melduję, ze byly przewspaniałe, przecudowne i bardzo wyczerpujące, w związku z tym rzuciłam się na chwilę w wir pracy, co by sobie trochę odpocząć;)

Przygotowań była cała masa, żeby na stole znalazło się tyle potraw ile nakazuje tradycja;) i żeby dopiąć wszystko należycie na pierwsze święta w nowym domu.

Dziękuję Wszystkim bardzo serdecznie za pamięć i za cudowne życzenia! Mam nadzieje, ze Wasze Święta były również fantastyczne!

Wracam do żywych:)

 

p.s.

I weźcie nie dokarmiajcie mnie więcej, bo chyba pęknę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posprzeczałam się z mężem ooooo kocioł, solary i rekuperacje....

 

Mysza masz rekuperacje u siebie już podłączoną... Czy zauważyłaś , że masz odzysk ciepłego powietrza, a tym samym zmniejszenie wydatków na ogrzewanie????

Jak to jest naprawdę?

Bo dla mnie reku jest dobry jako dodatek do mechanicznej wentylacji, aby zimnego powietrza nie ogrzewać grzałką tylko tym powietrzem co miałby w komin wylecieć....

 

Jak to jest naprawdę z tym rekuperatorem?

 

I czy solary nagrzały by taki dom jak nasz????

Bo będę się kłócić z ślubnym jeszcze nie wiem ile....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...