Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mój bananowiec się kończy...

Goście byli i pojechali :(

Lubię ich :)

 

Jak dobrze, że jutro normalny dzień... oj jak dobrze.... Dzisiaj ciotka przywiozła mi sukienkę , którą zostawiłam po weselu kuzyna... jest za mała o jakieś 3-4 rozmiary... :(

Załamałam się....

Ale nic to ... są większe rozmiary w sklepach..... I zjadłam ciasta i innych dobrych rzeczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, ciesze się jak dziecko z lizaka, ze moglam jakkolwiek pomóc:)

 

Arnika ja się najadłam dzisiaj w restauracji, never ever, ale ale kupiłam suknie na bal. W kolorze malinowym. Jest sliczna, gorzej z modelką, a te lustra sklepowe tak pogrubiają, mówie Wam i robią dodatkowe fałdki i obwisy, no makabra;), ale suknia udana:)

 

Markoto-zawsze z dobrą radą;)

 

Adi-witam serdecznie w moim bajzlowniku. Mam nadzieje, ze moja galeria to nie Twoje życzenie noworoczne, bo głupio tak nie spełniać. Nie mam juz nic do pokazywania za bardzo w galerii, a tak się powtarzac, no nie wiem. Moze kiedyś to jakoś usystematyzuję

 

Pawciuniu ja również dziękuję za życzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję pięknie Toluchna!!! W ogrodzie przydałaby mi sie jeszcze Twoja ręka;)Pożyczysz na sezon?:)

 

no ba, życzysz - masz :) tylko nie wiem którą chcesz, lewa to lewa...wiadomo,

a prawa coś szwankuje, bark skrzypi ze starości czy coś.

To Ty to jeszcze przemyśl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, jak ja Ci zazdroszczę tycia w stresie.

Ja zawsze wtedy chudnę, bo nic jeść nie dam rady.

A schudnąć to chcę tak samo baaardzo, jak Ty przytyć.

Każdy ma swoje takie tam, ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... napisałam dużego posta i mi go zjadło...

A napisałam, że mam nieudane lustro w łazience, może jakieś krzywe, albo wypatrzone... albo co , bo ono nie dostrzega ideału kobiecości....,i że mogę jeszcze jakieś tam ciuchy kupić w normalnym sklepie i nie stoisku dla dzieci i nie potrzebuję rozmiaru XXXXXXXXXXXXXL ..

Natomiast Rubens by mnie lubił :)

A ja lubię Rubensa... - fajny musiał to być facet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sluchajcie myszy, ona laska jest tylko tak glupio gada. ;)

 

Małgoś czy Ty widziałas kiedyś laskę chomika?:p Otóż ja też nie:P, a to może oznaczać tylko jedno:D

 

o, na studiach to byłam laska, całe 53 kilo zywej wagi. To były piękne czasy i był Kraków.Teraz jestem chomik i niestety udział procentowy mózgu w całkowitej wadze uległ diametralnemu zmniejszeniu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=78mysz;4484908

 

Adi-witam serdecznie w moim bajzlowniku. Mam nadzieje, ze moja galeria to nie Twoje życzenie noworoczne, bo głupio tak nie spełniać. Nie mam juz nic do pokazywania za bardzo w galerii, a tak się powtarzac, no nie wiem. Moze kiedyś to jakoś usystematyzuję

 

 

 

Byłoby super jakbyś to zebrała razem. szczególnie interesuja mni Twoje podłogi i ocena, której wg ciebie są godne polecenia - efekt wizualny i utrzymanie w czystości. Czy wszędzie masz ogrzewanie podłogowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...