Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Byłoby super jakbyś to zebrała razem. szczególnie interesuja mni Twoje podłogi i ocena, której wg ciebie są godne polecenia - efekt wizualny i utrzymanie w czystości. Czy wszędzie masz ogrzewanie podłogowe?

Adi zbiorę zdjęcia.

Nie wszędzie mam podłogówkę, ale to naprawdę swietne rozwiązanie. Teraz wogóle nie robiłabym nigdzie grzejników. Zasilam najniższą temperaturą z możliwych. Z drewnem nic się generalnie nie dzieje, parę klepek się poodklejało , w jednym miejscu w salonie na metrze kwadratowym są tylko szczeliny-nie podoba mi się to, ale trudno-połozyłam dywan. Zarówno dąb czerwony jak i jatoba są same w sobie pięknym drewnem, na inne gatunki nawet juz nie patrzę z zazdrością i zadumaniem, które ładniejsze:D

Jatoba jest dynamiczna ma czekoladowo-pomarańczowy odcień, który bardzo w niej lubię. Jak się robi ciemno to do głosu dochodzi z kolei kolor wiśniowy.Ma wspaniałe usłojenie.Wymaga tylko solidnego zaolejowania przed wilgocią.Mi się najbardziej podoba w satynie. Nie lubię lakierów, wolę olej, mimo, ze wymaga wzmożonej pielęgnacji.A Tobie jakie gatunki chodzą po głowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie tak nie ma, znaczy powiększają sie szczeliny, ale to są mikruski,ze głowe trzeba w podłogę wsadzic, zeby coś zobaczyc;) ja ciągle nawilzam i nawilżam i nawilżam, a i tak sucho w domu jak cholera, no ale mam to jedno miejsce w pokoju, ze jest kicha i latem i zimą.To nie są takie typowe szczeliny, tylko wygląda jakby deska sie rozjeżdzala na długości i z jednej strony jest ścisk, a z drugiej dziura.dokąd jest to czyste to nie ma co narzekać.Popłacze za parę lat jak się brud w tym zakotłuje;)Narazie bardziej drażni mnie pajęczyna na wysokim suficie.

Kurcze po tym lenistwie, to az miło do roboty wracać.Przynajmniej człowiek wie ze żyje;) ledwo....zyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w galerii... nareszcie wszystko (?) w jednym miejscu, ale chyba z czasem uzupełnisz niektóre starsze foty, łazienka na górze i ta niebieska córci :lol2:

 

Mysza a czyj to pies, wydawało mi się, że też masz biszkopta Rasi :o

czesc Gosia. Uzupełnie zdjęcia, ale jakoś wszystko wygląda mi tak bez kropki nad i i trochę nie ma się czym chwalic;)

 

To moja piesa. Nigdy nie byłam w posiadaniu Rasiowego biszkopta.

Tak, mleczne drzwi do łazienki.

No nie wiem gdzie gadac, mysle, ze tutaj, w pierdolniku zawsze przyjemniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...