Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mazo, ramkę sobie strzel z dębu dookoła białej szafy

 

Maylandziu, a nie dalej jak parę dni temu psioczyłam, ze ikea nie ma prostej kuchni w dębie. Może wycofują sie z tego co Polacy lubią najbardziej? Powinni zbadać dokładniej rynek zapotrzebowania, a przecież te ciemne fronty też chyba robią na okleinie dębowej, to ją na siłę barwią

 

Lidzia idę idęęęęę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczeli od likwidacji średniobrązowego Hopena. Potem dodali ciemnego Malma. Teraz mieszaja w szafach i kuchniach.... Szkoda bo zniknęło kilka naprawdę fajnych produktów. A nie kazdy chce prawie czarne meble, wręcz przeciwnie. Całe szczęście robią jeszcze szafki kuchenne w stali a cenych tych szafek powalają każdą wycenę stolarza w stali. No tu są bezkonkurencyjnie najtańsi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mysza to ja jeszcze zapytam..... Jaka byla kolejność obudowania szafy? Najpierw kupilaś szafe i ją oudowałas czy zrobiłaś obudowe wg. wymiarów podanych na stronie ikea i potem kupilaś szafy i wstawiłas je w przygotowaną wnękę? Czy wymiar wneki jest całkowicie zgodny z wymiarem szafy czy może przyjełas np. 1cm luzu na niwelacje ewentualnych krzywizn?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mysza to ja jeszcze zapytam..... Jaka byla kolejność obudowania szafy? Najpierw kupilaś szafe i ją oudowałas czy zrobiłaś obudowe wg. wymiarów podanych na stronie ikea i potem kupilaś szafy i wstawiłas je w przygotowaną wnękę? Czy wymiar wneki jest całkowicie zgodny z wymiarem szafy czy może przyjełas np. 1cm luzu na niwelacje ewentualnych krzywizn?

hmm, niech sobie przypomnę. Najpierw Stefan poszedł w laczkach przez sniezycę z taczkami po cegły z ogródka. Poustawiał poustawiał. Potem chyba były szafy, a potem ramki, a w sypialni najpierw obudowa potem szafy-tam zostawili z pół cm luzu, którego nie widać, bo fronty i tak wystają poza zabudowę.U mnie wszystko było na wariata i te korpusy się walały i były przenoszone po milion razy z miejsca na miejsce. brrrrr, nie chce tego pamiętac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland - dzięki za to pytanie o montaż szafy - tez mnie to nurtowało :)

Myszo - ramka z dębu? chyba nie pójdę tą drogą :) Jak juz biała szafa, to cała w bieli, taj jakoś mi się widzi, póki co :)

phi, miałabyś negatyw mojej;)Wszystko zależy od ustawienia szafy i ile miejsca w dziurze zostaje.Wydaje mi się, ze taka ramka cofnięta względem frontów do tyłu też ładnie by wyglądała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phi, miałabyś negatyw mojej;)Wszystko zależy od ustawienia szafy i ile miejsca w dziurze zostaje.Wydaje mi się, ze taka ramka cofnięta względem frontów do tyłu też ładnie by wyglądała

 

A może i tak... pewnie gdybym zobaczyła, to zapałałabym :) Miejsca na ramke mam chyba mało, bo zostaje 16cm w sumie, czyli gdzieś z 7cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...