Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

u nas tez miala byc ikea zamiast tej szafki w gabinecie. ale mimo calej mojej sympatii do tego sklepu ciesze sie ze sie uparlam. to tak w ramach refleksji a nie a propos Twoich mebelków.

pamiętam swoje oburzenie jak kiedyś przeczytałam czyjś post na forum w stylu: takie ekskluzywne wnętrze a wstawili stołki z ikei. przecież to super design i często narawdę świetna jakość. oczywiście nie wszystko - część taniochy jest jednorazowego użytku ale umówmy się że nikt po łóżku za 99 zeta nie spodziewa się luksusów.

 

pokazuj kochana co wymyslilas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani mi się sni pokazywać. Teraz to juz chyba nic nigdy nie pokaże. ;)

Będe brała beste na antresolę, tylko nie wiem jeszcze jakiekolory frontów.Skłaniam się ku białym oczywiście, bo na górze mam tyle skosów i załamków, ze się załamać samemu można.

A gabinet i tak chyba do stolarza pójdzie-no chyba ze z szafek kuchennych coś wymyślę, w co wątpię.

Ja ikee lubię, zawsze pod nosem i można partiami szafki kupować, a w dodatku besta jest w cenie, w której stolarz by nic nie zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, co ja bym zrobiła bez Waszych opinii

takie cos wejdzie mi na jedną sciane:

http://www.ikea.com/PIAimages/0112988_PE264932_S4.JPG

takie coś sztuk 4, ale głebokie na drugą na wisząco- btw jak się wiesza szafki na scianie z k-g?

http://www.ikea.com/PIAimages/0117557_PE272617_S4.JPG

i takie coś na trzecią sciane-tą z drzwiami:

http://www.ikea.com/PIAimages/0117558_PE272618_S4.JPG

tylko nie wiem jakie kolory i fronty. W sumie do ksiązek dobre by były szklane z białym korpusem, ale jedna kompozycja mogłaby mieć drzwi pełne i inny kolor

a moje bazgroły na dzień dzisiejszy wyglądają takkk:

http://img717.imageshack.us/img717/4969/ant2fr.jpg

http://img189.imageshack.us/img189/8969/ant4c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysia - a propos wieszania - nie ma problemu - są specjalne kotwy do gk. pytanie tylko co bedziewsz w nich trzymac i ile to bedzie sumarycznie ważyć. ja jak chcialam cos cieższego powiesic na gk to jednak dawałam wewnątrz pilśń czy jak tam im teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ksiazki nie polecam. :rolleyes: Zobacz, jak te polki sa wygiete w ikei, gdzie maja kilka ksiazek na krzyz.

 

serio, ze serio? a mi się wydawało, ze są dość solidne i podobne jakościowo do billego, tylko mój billy przeżył 3 przeprowadzki. Może mieć juz trochę dość.Ale i tak zanim nabędę, to sprawdzę jak to się sprawuje w ikea, dzięki za zwrócenie uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio, ze serio? a mi się wydawało, ze są dość solidne i podobne jakościowo do billego, tylko mój billy przeżył 3 przeprowadzki. Może mieć juz trochę dość.Ale i tak zanim nabędę, to sprawdzę jak to się sprawuje w ikea, dzięki za zwrócenie uwagi :)

 

Billy tez sie wygina, chyba ze ten waski. Ja przeszlam swego czasu cala ikee sledzac banany i tylko waski billy albo hermes daje rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dwa szerokie i wąski i w zasadzie nic się im nie dzieje, oprócz tego, ze są poobijane i mają poprzecieraną "okleinę"

 

No to zalezy co to znaczy duzo ksiazek. Dla mnie duzo ksiazek to duuuuuuzo ksiazek i szeroki billy nie da rady. Zreszta to nie chodzi ani o billego ani o ikee ani o nic takiego. Mialam regal z litego drewna, ktory mial polki szerokie na metr i powyginaly sie masakrycznie. 40 cm to maks na ksiazki, niezaleznie od materialu, ale ja maksymalistka ksiazkowa jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie książki ciągle w kartonach :oops: a ostatni raz przeprowadzałam się 8 lat temu :oops:

 

ale widzę ,że besta rządzi :) właśnie niedawno zanabyłam niewielki komplecik do ganinetu, białe korpusy i jesionowe fronty - wygląda ślicznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie książki ciągle w kartonach :oops: a ostatni raz przeprowadzałam się 8 lat temu :oops:

 

ale widzę ,że besta rządzi :) właśnie niedawno zanabyłam niewielki komplecik do ganinetu, białe korpusy i jesionowe fronty - wygląda ślicznie:)

 

tak ikeowy jesion jest wyjątkowo udany tylko mi nie pasuje ani do jasnej ani tymbardziej do ciemnej podłogi. Zestawienie jesionu i jatoby nie należy do najszczęśliwszych. Zresztą nawet z czerwonym dębem to połączenie jest dla mnie kontrowersyjne .

Malcia, a Ty to juz do nowego gabinetu kupiłas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...