Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

w przypadku malki to pojęcie gabinet może być wieloznaczne :D

 

 

otóz to :rotfl:

 

choć miejsce gdzie przewalam papiery zasadniczo zwę biurem, gabinet to miejsce gdzie przyjmuję pacjentów :)

w biurze mam itala, nie bestę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia, a może opuścisz norkę i wpadniesz na dawno obiecaną wizytę ??

 

fajnie by było, ale dzieć znowu zachorzał.Niby narazie lekko, ale juz dzisiaj nie szła do przedszkola. na syropkach lecimy.Jesli jutro będzie jej lepiej to może w piątek pojdzie do przedszkola i mogłabym do południa wpaść.Będziesz -nie będziesz, bo nie chcę Ci/Wam gmatwać planów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszo, pomolestuję Cię, jesli pozwolisz:), znowu o kolor szarej farby w hallu, bo zbieramy się do malowania, niby mam na myśli NCS S2000N (wolałabym Kabe niż Tikkurilę), ale chciałbym porównać, może Twój kolor bardziej by mi odpowiadał. Ale jesli to dla Ciebie zbyt skomplikowana operacja, by tę farbę odszukac, to nie ma sprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia, dziękuję po stokroć za wiosnę i za towarzystwo ;)

 

cieszę się że udało mi się ciebie w końcu ściągnąć do sibie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co dało mi okazję wysłuchania opinii o Gabryśce ;)

 

aaaaaaaaaaaa tak a propos to nie zapytałam co sądzisz o tapecie do kuchni ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia tapeta damasco jest cudna. Ty tą oliwkę dobierz tylko jeszcze przygaszoną i będzie cud, mniód malina.

 

Mazo ja tych kolorów szukałam juz ze 4 razy. Miałam spisane na kartce, ale gdzieś zagineła w akcji. Na fakturze kolorów nie mam. Na pudełku z farbą numer zamazany i nie odczytam. Muszę zadzwonić do sklepu i zapytać Pani, bo i tak muszę mieć te numerki.Wydaje mi się jednak, ze ten szary przedpokojowy jest taki lekko rózowy, nie niebieski. W gabinecie mam szary, z kolei ciepły, jakby z żółtym barwnikiem. Podobny do tego, co ma Efi w kuchni.Najlepiej bedzie, jak pojdziesz do sklepu i wrzucisz numerki tiku na komputer. Pokaże Ci się udział mieszanych kolorów i wybierzesz sobie taki, który ma trochę niebieskiego, co by Twoim oknom podpasował

 

Pasiula, dziękuję za zaproszenie:) Męzowi cebula na zdrowie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszo - już mam ten Efilowy kolor, bardzo ładnie pasuje do okien, chociaż moje wydawały mi się bardziej niebieskie, może na zewnątrz to jest bardziej widoczne, w środku nie. Do reszty pokojów wezmę jaśniutki szary, mam już symbol, mieli umieszać na próbę, ale ponoć potrzebują 2 dni (:)) na przełożenie symbolu NCS na ten ichni.. Chyba po prostu było 5 minut do zamknięcia sklepu... Myszo - czy używałaś pod farby kabe ich gruntu systemowego czy zwykłego? niestety we wszystkich dwóch sklepach w okolicy nie mają go na stanie, będzie za tydzień, zastanawiam się, czy nie wziąć zwykłego gruntu, bo malarz wchodzi z achwilę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszo - już mam ten Efilowy kolor, bardzo ładnie pasuje do okien, chociaż moje wydawały mi się bardziej niebieskie, może na zewnątrz to jest bardziej widoczne, w środku nie. Do reszty pokojów wezmę jaśniutki szary, mam już symbol, mieli umieszać na próbę, ale ponoć potrzebują 2 dni (:)) na przełożenie symbolu NCS na ten ichni.. Chyba po prostu było 5 minut do zamknięcia sklepu... Myszo - czy używałaś pod farby kabe ich gruntu systemowego czy zwykłego? niestety we wszystkich dwóch sklepach w okolicy nie mają go na stanie, będzie za tydzień, zastanawiam się, czy nie wziąć zwykłego gruntu, bo malarz wchodzi z achwilę.

Mazo, gruntowałam żółtym ceresitem-jest głęboko penetrujący..

Monia już nie pamiętam ile mają affrony, może Mazo jest bardziej na czasie i odpowie.Nie chcę strzelać w ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie musiałam wychodzic do samochodu, mąż miał ten kawałek w płaszczu - nie rozstajemy się z budowlanymi akcesoriami, zawsze dobrze mieć przy sobie fragment płytki:) Moniko - 1mm.

 

Myszo - dzięki za info o gruncie, w salonie zagruntowali nam aQuatexem, miał być pół na pół z wodą, był dla nich za rzadki, więc chyba nie rozcieńczali wcale, drogi grunt mielismy:) Na budowie zostało kilka wiader jakiegos pewnie taniego gruntu, jeśli jest nasz, to możemy wykorzystać, tylko strach trochę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazo

pod aquatex sie nie gruntuje ścian - jest to wyraźnie zaznaczone przez producenta z tego co dobrze pamietam. a jeśli będziesz malować inną farbą to znowuż na aquatex nie powinno sie nakładać farb lateksowych.

jakbyś jednak gruntowała to pamiętaj żeby bardzo dobrze zabezpieczyć wszelkie powierzchnie wykończone (typu drewno czy kafle) - grunt to JEDYNA substancja na budowie z której plam nie da się w żaden sposób usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...